Marcin Osses PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE Marcin Osses

MARCIN OSSES PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE MARCIN OSSES: opinie, referencje, opis działalności

Dane podstawowe
Imię Marcin
Nazwisko Osses
Numer NIP 7661747277
Numer REGON 639785578
Firma przedsiębiorcy

MARCIN OSSES PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE MARCIN OSSES

Dane adresowe
Adres głównego miejsca wykonywania działalności PRZYJACIÓŁ DZIECI 1, 64-600 Kowanówko, powiat obornicki, woj. WIELKOPOLSKIE
Adres e-mail
Adres strony WWW
Dane dodaktowe
Przeważająca działalność gospodarcza (kod PKD): 
Podklasa ta obejmuje
– działalność budowlaną wymagającą specjalistycznych umiejętności lub sprzętu:
– budowa fundamentów, włączając wbijanie pali,
– zakładanie izolacji przeciwwilgociowych i wodochronnych,
– osuszanie budynków,
– wiercenie szybów,
– montaż elementów stalowych,
– wyginanie elementów stalowych,
– montowanie i demontowanie rusztowań i platform roboczych, z wyłączeniem ich wynajmowania,
– wznoszenie konstrukcji z cegieł i kamienia,
– wznoszenie kominów i pieców przemysłowych,
– specjalistyczne roboty budowlane wymagające umiejętności wspinaczkowych i zastosowania specjalnego sprzętu, np. do prac na wysokościach,
– roboty podpowierzchniowe,
– budowę odkrytych basenów kąpielowych,
– czyszczenie zewnętrznych ścian budynku za pomocą pary wodnej, piaskowania i podobnych metod,
– wynajem dźwigów i innego sprzętu budowlanego wraz z obsługą operatorską, które nie są przeznaczone do określonych rodzajów budowli.

podklasa ta nie obejmuje:
– wynajmu maszyn i urządzeń budowlanych bez operatora, sklasyfikowanego w 7732z.

Wykonywana działalność gospodarcza (kody PKD): 
43.99.Z, 25.11.Z, 25.12.Z, 25.62.Z, 41.20.Z, 43.11.Z, 43.21.Z, 43.22.Z, 43.29.Z, 43.31.Z, 43.32.Z, 43.33.Z, 43.34.Z, 43.39.Z, 43.91.Z, 45.20.Z, 46.73.Z, 47.25.Z, 47.91.Z, 49.41.Z, 56.10.A, 68.20.Z
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej 2006-12-19
Data zawieszenia wykonywania indywidualnej działalności
Przewidywany okres zawieszenia do dnia
Data wznowienia wykonywania indywidualnej działalności
Data zaprzestania wykonywania działalności gospodarczej
Data wykreślenia wpisu z rejestru
Status indywidualnej działalności gospodarczej Aktywny
Przedsiębiorca posiada obywatelstwa państw Polska
1/102/103/104/105/106/107/108/109/1010/10 (6 głosów, średnia: 9,83 z 10)
Loading...

22 opinie dotyczące “Marcin Osses PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE Marcin Osses

 1. Nie znam lepszej firmy produkującej dobre chłodnie i do tego w bardzo rozsądnej cenie. Mam taką zakupioną hłodnię do gospodarstwa, gdzie spokojnie można magazynować owoce i warzywa przeznaczone na sprzedaż. Cała realizacja handlowa przebiegła bez zarzutu

 2. Bardzo dobrze się sprawdzają w eksploatacji kioski handlowe od tej firmy. Zgodnie z zamówieniem zostały wyposażone w instalacje elektryczną i pod wodę dzięki czemu spełniają surowe wymogi sanitarne. Do tego jest też wysoka funkcjonalność i solidna konstrukcja. Do sprzedaży spożywczej nadają się idealnie. Osobiście polecam.

 3. Bardzo jestem zadowolony z zakupionego w tej firmie garażu z płyty obornickiej. Dostałem całą dokumentację a firma zajęła się Włącznie z montażem. Uważam, że cena za wielkość 3×6 była przystępna. Produkt godny uwagi!

 4. Wcześniej współpracowałem z pewną firmą ze śląska, która dostarczala kontenery, ale się okazało, że jakość wykonania była nie naj lepsza a gwarancji co udzielili nie chcieli uwzględnić. Bez żalu się z nimi pożegnałem i teraz współpracuje z firmą Osses. Tutaj kontenery są o klasę lepsze. Gwarancji nie musiałem jeszcze s[rawdzać, bo nie było takiej potrzeby. Polecam!

 5. W interesach nie ma sentymentów i bierze się towar tam, gdzie są [ełne konkrety i atrakcyjna cena. Dla tego zaopatrzyłem się w nowoczesne kioski które są idealne pod cele handlowe, a wyposażenie jest bardzo dobre. Głównym argumentem była też cena, która przepijała konkurencję! Wszystko w temacie. Polecam!

 6. Firma rodzinna całkiem dobrze się rozwija ze względu na większą ilość zamówień potrzebowaliśmy nowe chłodnie i nie szukaliśmy już nowych producentów i firm zajmujących się tą tematyką, a z miejsca kupiliśmy u sprawdzonego producenta osses u którego już wcześniej braliśmy kilkakrotnie. Jak zawsze dobrze wykonane, ze spełniającymi wszelkimi normami. Nie bez znaczenia była też konkurencyjna cena. Polecam!

 7. Po zdobyciu koncesji i zezwolenia z urzędu miasta skontaktowałam się z tą firmą w celu wykonania pawilonu pod usługi florystyczne. Wykonany pawilon jest rewelacyjny i posiada podstawowe instalacje jak elektryka, klimatyzacja i pod alarm. Zakup w tej firmie był kolejnym udanym posunięciem w moim życiu zawodowym.

 8. Od jakiegoś czasu posiadamy chłodnie od tego producenta i teraz można obiektywnie ocenić czy to był dobry towar. Chłodnie sprawują się dobrze i są bezawaryjne. Cenowo było nie drogo i za taką jakość warto było wydać te kilka złotych. Producent sprawdzony i godny polecenia.

 9. Potrzebowałem kontenera pod pewne usługi i firma wykonała moje zlecenie na zamówienie. Kontener jest nowoczesny z metalową konstrukcją i co najważniejsze posiada wszelkie atesty i oczywiście spełnia moje wszelkie oczekiwania.

 10. Zakupiłam w imieniu firmy u nich portiernie które są szybkie w montażu i spełniają swoją podstawową funkcję. Wykonanie jest ładne, nie psuje otoczenia, a kwestie cenowe były jak naj bardziej do przyjęcia.

 11. Zamawiałem od tej firmy kiosk pod usługi gastronomiczne. Kontakt sympatyczny, konkrety i przyzwoita cena przekonały mnie do złożenia zamówienia. Kiosk prezentuje się dobrze i spełnia swoje funkcje. Polecam!

 12. Troszkę poszerzyłem firmę i w związku z tym dokupiłem jeszcze dwie chłodnie wiedząc, że to będą dobre produkty, bo już wcześniej kupowałem podobny sprzęt u nich i doskonale się sprawdza. Sprzęt dobrej jakości, bezawaryjny i można spokojnie korzystać.

 13. Zamawiałam w tej firmie kiosk – portiernię dla placu samochodowego i z realizacji zamówienia jestem zadowolona. Kiosk jest dobrze wykonany i bardzo dobrze się prezentuje wizualnie. Dobry zakup.

 14. Ostatnio z mężem kupowaliśmy chłodnie do naszej firmy przetwórczej i bardzo nam odpowiadało, że chłodnie posiadają certyfikaty i są doskonale przystosowane do przechowywania mięsa. Jeśli ktoś szuka czegoś takiego, to wybór tej firmy będzie najlepszy.

 15. Pawilon od tej firmy stoi w tej chwili przy Jeziorsku i teraz wszyscy uważamy, ze to była świetna inwestycja. Pawilon nie szpeci okolicy, a wręcz odwrotnie. Doskonale spełnia swoje zadania. Jak kto chce, to niech się sam przekona na własne oczy.

 16. Bardzo dobra firma w swojej branży na rodzimym rynku.Mam od nich kontenery które świetnie służą w mojej firmie rolnej.Miły kontakt,dobra jakość i atrakcyjna cena.POLECAM!

 17. Szukałem małej portierni, dyżurki pod komis samochodowy i ktoś polecił mi produkty tej firmy. Faktycznie znalazłem taką dyżurkę która spełniała moje oczekiwania. Teraz spełni doskonale swoją funkcję na placu i uważam, ze to był bardzo dobry i pożyteczny zakup

 18. W biznesie nie tylko się zarabia, ale czasami trzeba inwestować i też zainwestowałem w pawilony, które są niezwykle funkcjonalne, ale także ozdabiają otoczenie i myślę, że po jakimś czasie inwestycja zacznie się zwracać, a w handlu to jest rzecz niezwykle istotna.

 19. Wydaje mi się, że pawilony handlowe ta firma ma najlepsze na rynku. Bardzo dobre wykonanie, ciekawa kolorystyka, wszelkie wymagane atesty i oczywiście atrakcyjna cena zachęca do bycia klientem.

 20. Bardzo dobra firma i lider w branży sprzedaży pawilonów.Współpracę wspominam bardzo dobrze i czystym sumieniem polecam!

 21. Kupiłam u nich kiosk-portiernię na autokomis.Bardzo dobra jakość wykonania i modny design.To dobrze wydane pieniądze.Polecam.

Dodaj opinie