GREG-MART Schody i Podłogi Grzegorz Martynowicz

GREG-MART Schody i Podłogi Grzegorz Martynowicz: opinie, referencje, opis działalności

Dane podstawowe
Imię Grzegorz
Nazwisko Martynowicz
Numer NIP 9660795016
Numer REGON 200677363
Firma przedsiębiorcy

GREG-MART Schody i Podłogi Grzegorz Martynowicz

Dane adresowe
Adres głównego miejsca wykonywania działalności ul. Baranowicka 27, 15-554 Białystok, powiat Białystok, woj. podlaskie
Adres e-mail
Adres strony WWW
Dane dodaktowe
Przeważająca działalność gospodarcza (kod PKD): 
Podklasa ta obejmuje sprzedaż detaliczną:
– dywanów i chodników, sprzedaży detalicznej dywanów i pledów
– zasłon i firanek,
– pokryć ściennych i podłogowych.

podklasa ta nie obejmuje:
– sprzedaży detalicznej płytek podłogowych z korka, sklasyfikowanej w 4752z.

Wykonywana działalność gospodarcza (kody PKD): 
47.53.Z, 43.32.Z, 43.33.Z, 43.39.Z, 46.73.Z, 46.75.Z, 47.59.Z, 47.91.Z, 47.99.Z
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej 2012-02-16
Data zawieszenia wykonywania indywidualnej działalności
Przewidywany okres zawieszenia do dnia
Data wznowienia wykonywania indywidualnej działalności
Data zaprzestania wykonywania działalności gospodarczej
Data wykreślenia wpisu z rejestru
Status indywidualnej działalności gospodarczej Aktywny
Przedsiębiorca posiada obywatelstwa państw Polska
1/102/103/104/105/106/107/108/109/1010/10 (1 głosów, średnia: 10,00 z 10)
Loading...

10 opinie dotyczące “GREG-MART Schody i Podłogi Grzegorz Martynowicz

  1. Podczas ostatniego remontu były duże zmiany w domu i podłogę kamienną zastąpiła deska jesionowa, bo mam sentyment do drzewa i chodziło mi o bezpieczeństwo dla małych dzieci, które posiadam. Firma, która wykonywała mi podłogę doskonale się sprawdziła, bo po złożeniu zamówienia z miejsca się zabrali za przygotowanie i montaż podłogi. Istotna jest też cena, która była bardzo przystępna jak na mój gust i ogólnie mogę firmę rekomendować innym wymagającym klientom.

  2. Mam swieżo wykonane schodu dębowe od tej firmy i musze przyznać, że to była bardzo dobra inwestycja. Współpraca przebiegała w miłej atmosferze a fachowcy co przyszli montować schody znali się na rzeczy i się nie opieprzali. Drewno świetnie wygląda i wydać, że gatunkowo swietne, a teraz użytkowanie schodów jest przyjemnością. Moim zdaniem to były dobrze wydane pieniądze a firmę polecam!

  3. Do świeżo odebranego mieszkania w nowym osiedlu zamówiłem wykonanie w tej firmie podłogi bambusowej. Głownym powodem takiego kroku była bardzo dobra opinia o tym produkcie a całością wykonania zajęła się ta firma. Bardzo dobry kontakt, wyspecljalizowani fachowcy i realizacja w terminie. Efekt końcowy doskonały za przystępną cenę.

  4. Schody są wykonane z wysokiej jakości materiałów, z wielką starannością o detale. Fachowcy wszystko zmmierzyli,zmontowali i terminowi. tały się ozdobą mojego mieszkania, jestem bardzo zadowolona z ich usług. Fachowa firma.

  5. W gabinecie mam świeżo założoną podłogę dębową i przyczyną takiego stanu była wysoka trwałość drzewa, jakość i mają budzić w klientach podziw. Firma wynajęta do wykonania tej podłogi była konkretna i co najważniejsze potrafili wszystko zrobić w terminie i w stosownej cenie. Mogę ocenić ich jednym słowem branżowym: PROFESJONAL.

  6. Podejzałem u znajomych podczas imienin, że maja niezwykle ładne i w ciekawym kolorze wykonane schody i wziąłem od nich namiary na producenta. Po skontaktowaniu się szybko doszliśmy do porozumienia i sam zamówiłem takie same schody drewniane. Po zrobieniu wszystkiego całość się prezentuje pięknie i nawet czuc zapach drewna po całym mieszkaniu. Wyjątkowo dobra firma!

  7. Namówiłam męża na założenie parkietu jesionowego i najlepszą ofertę handlową na rynku miała ta firma, która nie tylko świetnie wszystko zrobiła jak należy, ale dała także długą gwarancję na wszystko. Takie firmy można tylko polecać!

  8. Bardzo zadowolona jestem z nowej podłogi w mieszkaniu, którą wykonała firma Greg Mart. Firma bezpłatnie doradzała mi w doborze odpowiedniego materiału i koloru, a także dala wycenę. Deska jesionowa pięknie się komponuje z wnętrzem mieszkania i co najważniejsze dali tak długą gwarancję, ze aż trudno uwierzyć. Super sprawa.

  9. Podczas remontu wymieniałam schody na nowe wykonane z jesionu i wybrałam ofertę firmy Greg Mart, bo miała najlepszy produkt w dobrej cenie. Teraz schody są prawdziwą ozdobą domu i wyglądają efektownie. firma co je produkuje jest świetna.

  10. Zamawiałam od tej firmy schody z konstrukcji metalowej do mojego dwupoziomowego zakładu i z dokonanego zakupu jestem zadowolona. Schody po montażu prezentują się stabilnie, są bezpieczne i ogólnie wyglądają bardzo dobrze.

Dodaj opinie
Stop NOP