WASTECH RECYCLING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

WASTECH RECYCLING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ : opinie, referencje, opis działalności

SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dane podstawowe
Numer NIP 9512187360
Numer REGON 140569600
Numer KRS 0000260642
Firma przedsiębiorcy

WASTECH RECYCLING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dane adresowe
Adres głównego miejsca wykonywania działalności ul. Ruczaj 12 m Warszawa, gmina Warszawa, powiat , woj. Województwo Mazowieckie
Adres e-mail
Adres strony WWW www.odpady.biz
Dane dodaktowe
Przeważająca działalność gospodarcza (kod PKD): 
Podklasa ta obejmuje:
– zbieranie stałych odpadów (śmieci), takich jak: odpady pochodzące z gospodarstw domowych lub odpady przemysłowe z pojemników na odpady, kontenerów itp., które mogą zawierać różne materiały nadające się do odzysku,
– zbieranie surowców wtórnych,
– zbieranie odpadów z koszy na śmieci w miejscach publicznych,
– zbieranie odpadów pochodzących z budowy lub rozbiórki,
– zbieranie i usuwanie resztek typu zarośla, krzewy, gruz, tłuczeń,
– zbieranie odpadów z produkcji zakładów tekstylnych,

podklasa ta nie obejmuje:
– zbierania odpadów niebezpiecznych, sklasyfikowanego w 3812z,
– działalności składowisk w zakresie usuwania odpadów innych niż niebezpieczne, sklasyfikowanej w 3821z,
– sortowania i oddzielania, w różne kategorie różnorodnych surowców, takich jak: papier, tworzywa sztuczne itp., nadających się do ponownego przetworzenia czy odzysku, sklasyfikowanych w 3832z.

uwaga:
podklasa ta obejmuje także transport jeżeli jest on integralną częścią zbierania odpadów.

Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej 2006-07-18
1/102/103/104/105/106/107/108/109/1010/10 (6 głosów, średnia: 10,00 z 10)
Loading...

9 opinie dotyczące “WASTECH RECYCLING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  1. Współpracuję z tą firmą w kwestii wywozu niebezpiecznych odpadów powstałych w procesie produkcji leków. Firma w momencie wywozu zajmuje się natychmiastową utylizacją niebezpiecznych materiałów. Mam potwierdzenie w postaci dokumentacji i faktur o tych usługach a cena wydaje się być rozsądna. Można spokojnie z ich usług skorzystać.

  2. W związku z restrykcyjnymi przepisami musiałem poszukać dobrą firmę recyklingową, która zapewniłaby odpowiednią jakośc usług i żyła w zgodzie z przepisami. Wybór padł na Wastech, która w praktyce okazuje się firmą konkretną, a działa naprawdę kompleksowo. Jeszcze się na nich nie zawiodłem i dla tego ich polecam!

  3. Firma przep[rowadzała w mojej firmie profesjonalne szkolenie w zakresie ochrony środowiska. Przy okazji zajęli się analizą funkcjonowania firmy i ew wpływu na środowisko. Dobrzy i sprawdzeni fachowcy w tym temacie.

  4. Firmę mogę polecić czystym sumieniem, bo doskonale wywiązują się z umowy i na czas wywożą z mojej posesji wszystkie posegregowane odpady. Kontakt z biurem doskonały, a ceny stawek za usługi mają dosyć atrakcyjne. W każdym razie mnie się opłaca.

  5. Współpracowałem z kilkoma firmami w sprawach utylizacji śmieci i nie sprawdziły się do końca, a lubię czyste i klarowne sytuacje. Dopiero ta firma spełnia moje oczekiwania i jak na razie sprawdzają się świetnie. Trzymają się terminów i mają stałe opłaty. Zero problemów.

  6. Zakładałam firmę zajmującą się produkcją opakowań foliowych i papierowych i skorzystałam z doradztwa tej firmy, która uświadomiła mnie jakie musze spełniać wymagania dotyczące ochrony środowiska, a teraz odbierają odpady po produkcji. Firma kompleksowa, fachowa i dobrze się z nimi współpracuje.

  7. Ze względów ekologicznych i ustawowych podpisałam u mowę z tą firmą na wywóz śmieci i nie mogę narzekać na jakośc usług i ceny. Wyworzą w terminie i o nic się nie muszę kłopotac co dalej ze śmieciami.

  8. Bardzo zadowolona jestem ze współpracy z tą firmą w zakresie utylizacji niebezpiecznych odpadów medycznych z szpitala. Firma kompleksowo zajmuje się odbiorem i utylizacją igieł, strzykawek, zużytych opatrunków itp.

Dodaj opinie
Stop NOP