P.P.H.U SOLAR-SKY EXPORT-IMPORT Waldemar ANDRZEJ Solarski

P.P.H.U SOLAR-SKY EXPORT-IMPORT WALDEMAR ANDRZEJ SOLARSKI : opinie, referencje, opis działalności

Dane podstawowe
Imię Waldemar
Nazwisko Solarski
Numer NIP 8461046010
Numer REGON 791015606
Firma przedsiębiorcy

P.P.H.U SOLAR-SKY EXPORT-IMPORT WALDEMAR ANDRZEJ SOLARSKI

Dane adresowe
Adres głównego miejsca wykonywania działalności TYTONIOWA 8D – AUGUSTÓW
Adres e-mail
Adres strony WWW
Dane dodaktowe
Przeważająca działalność gospodarcza (kod PKD): 
Podklasa ta obejmuje:
– produkcję wyrobów ochronnych, takich jak:
– ubrania ognioodporne i ochronne,
– pasy bezpieczeństwa dla monterów i inne pasy do celów zawodowych,
– urządzenia ratownicze wykonane z korka,
– kaski ochronne i pozostały sprzęt ochronny do użytku osobistego, z tworzyw sztucznych (np. kaski stosowane przez sportowców),
– kombinezony przeciwpożarowe,
– ochronne nakrycia głowy i inny sprzęt ochronny do użytku osobistego, z metalu,
– zatyczki do uszu i nosa (np. do ochrony podczas pływania i przed hałasem),
– maski gazowe,
– produkcję piór, długopisów i ołówków, dowolnego rodzaju, nawet mechanicznych,
– produkcję wkładów grafitowych do ołówków,
– produkcję datowników, pieczęci lub numeratorów, ręcznych urządzeń do drukowania lub wytłaczania etykiet, drukarek ręcznych, taśm nasączonych tuszem do maszyn do pisania i poduszek do tuszu,
– produkcję globusów,
– produkcję parasoli, parasoli przeciwsłonecznych, lasek, stołków myśliwskich,
– produkcję guzików, zatrzasków, zatrzasków guzikowych, zamków błyskawicznych,
– produkcję zapalniczek do papierosów,
– produkcję artykułów użytku osobistego: fajek, grzebieni, spinek do włosów, spryskiwaczy i rozpylaczy do perfum, termosów i pozostałych naczyń próżniowych do użytku osobistego lub domowego, peruk, sztucznych bród, sztucznych rzęs,
– produkcję rozmaitych artykułów: świec i podobnych artykułów, sztucznych kwiatów, owoców i liści, akcesoriów do sztuk magicznych i żartów, ręcznych sit i przesiewaczy; manekinów krawieckich itp.,
– produkcję trumien, urn itp.,
– produkcję koszy kwiatowych, bukietów, wieńców,
– działalność związaną z wypychaniem zwierząt.

podklasa ta nie obejmuje:
– produkcji knotów, sklasyfikowanej w 1399z,
– produkcji ubrań roboczych i ubiorów służbowych (np. fartuchów laboratoryjnych, kombinezonów roboczych, mundurów), sklasyfikowanej w 1412z,
– produkcji ozdóbek i pamiątek z papieru, sklasyfikowanej w 1729z.

Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej 2001-04-01
1/102/103/104/105/106/107/108/109/1010/10 (2 głosów, średnia: 10,00 z 10)
Loading...

11 opinie dotyczące “P.P.H.U SOLAR-SKY EXPORT-IMPORT Waldemar ANDRZEJ Solarski

 1. Stara łajba już mi poszła w rozsypkę i w jej miejsce kupiłem od gościa a Augustowa Łódź o symbolu 430 fisch i był to strzał w 10 tkę. Łódź z pierwszej ręki, zero pośredników i co najwaniejsze wszystkie kwestie dotyczące łodzi i ich wyposażenia szło bez problemu uzgodnić. Konkretny producent!

 2. Przyszedł czas na zmiany i stara łódź poszła w odstawkę,a w jej miejsce przyszła nowa od Solar Sky. Jest top produkt wysokiej jakości, która się cieszy wysoką opinią wśród wędkarzy, a jakością nie ustępuję modelom ze Skandynawii. Cenowo ich przebija. Polecam!

 3. Bardzo chwalę łódź wędkarską, którą kupiłem w firmie z Augustowa. Łódź jest bardzo stabilna i dobrze się trzyma na wodzie, a wszelkie detale są starannie wykonane. Kilkanaście razy już wypływałem na jezioro i było zero problemów. Warto polecić taki sprzęt.

 4. Zakupiłem dobry i polski produkt w firmie Solarsky i jest to nowiutka łódź wędkarska. Jakość łodzi oceniam bardzo wysoko zwłaszcza, że jest starannie wykonana z uwzględnieniem detali. Dobry kontakt, szybka realizacja i cena wyjątkowo przystępna.

 5. Skorzystałam z oferty handlowej tej firmy i dokupiłam do wypożyczalni sprzętu wodnego kolejne rowery wodne. Sprzęt solidnie wykonany i wytrzymały na warunki atmosferyczne. Co najważniejsze, to niebawem inwestycja się zwróci. W solarze mają nie zły sprzęt!

 6. Mam porównanie i myślę, że sprzęt solaru może spokojnie konkurować ze sprzętem niemieckim i nie ustępuje jakością, a jest dużo tańszy. Ja ze swojego sprzętu jestem bardzo zadowolona i nie zamieniłabym na żaden inny.

 7. Jedno trzeba powiedzieć. Sprzęt pływacki mają naprawdę pierwszorzędnej jakości! Wszystko super wykonane i pięknie dopracowane!

 8. Znajomy ma sprzęt od Solar Sky i trochę go testowałem i bardzo przypadł mi do gustu. Sprżet bardzo ładny, dobrze się trzyma na wodzie i do tego stopnia mi się spodobał, że też skorzystałem oferty wyżej wymienionej firmy. Jak dla mnie to bomba!

 9. Kilka lat temu założyłem wypożyczalnię sprzętu wodnego i głównie kupuję u tego producenta. Jakościowo posiada świetny sprzęt co bije na głowę zagraniczne produkty, a ceny są konkurencyjne. Co najważniejsze sprzęt jest nie awaryjny!

 10. Do uprawiania kajakarstwa długo szukałam odpowiedniego sprzętu i wybrałam Solar.Teraz uważam że to był bardzo dobry wybór.A sam sprzęt sprawdza się doskonale.Solar to firma the best!

 11. Dobra firma!W ofercie mają świetne kajaki w atrakcyjnej cenie i jakości.Mój syn już pływa na kajaku 3 rok i jest zadowolony.Polecam!

Dodaj opinie