PHU IMPERA Klaudiusz Lipiński

PHU IMPERA Klaudiusz Lipiński : opinie, referencje, opis działalności

Dane podstawowe
Imię Klaudiusz
Nazwisko Lipiński
Numer NIP 9111827664
Numer REGON 022027393
Firma przedsiębiorcy

PHU IMPERA Klaudiusz Lipiński

Dane adresowe
Adres głównego miejsca wykonywania działalności ul. Chorwacka 23 – Wrocław
Adres e-mail
Adres strony WWW
Dane dodaktowe
Przeważająca działalność gospodarcza (kod PKD): 
Podklasa ta obejmuje:
– instalowanie drzwi (z wyłączeniem drzwi automatycznych i obrotowych), okien, futryn okiennych i drzwiowych, z drewna i innych materiałów,
– wyposażanie pomieszczeń w meble wbudowane: meble kuchenne, kredensy, szafy wnękowe, meble sklepowe i inne elementy wbudowywane,
– wykańczanie wnętrz w zakresie sufitów, ruchomych ścianek działowych itp.

podklasa ta nie obejmuje:
– instalowania drzwi automatycznych i obrotowych, sklasyfikowanego 4329z.

Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej 2012-12-12
1/102/103/104/105/106/107/108/109/1010/10 (17 głosów, średnia: 9,88 z 10)
Loading...

56 opinie dotyczące “PHU IMPERA Klaudiusz Lipiński

  1. Żona długo mi marudziła w sprawie okien, bo mieliśmy stare i przy najbliższej premii jaką dostałem w zakładzie zrobiliśmy taką wymianę. Zakupione okna są dobrej jakości i do tego na miejscu dobraliśmy jeszcze rolety pod kolor. Już nikt mi nie marudzi nad uchem. Firmę polecam!

  2. Wymieniałem drzwi w pokojach, które wcześniej zamówiłem w Imperze pod zamówienie, bo miały mieć określony kolor i wielkość. Wszystko przebiegło bez najmniejszych problemów a montaż wykonany starannie. Całość wygląda bardzo dobrze i myślę, że warto przy zakupie tego asortymentu stawać na tą firmę.

  3. Zawsze myślałam, ze drzwi antywłamaniowe, to jakiś żelazne, lub ustrojstwo obite blachą. Tu się pomyliłam, bo zakupione drzwi w Imperze wygladaja zupełnie normalnie i nawet można powiedzieć, że eleganckie. Transakcja przebiegła płynnie, założone w umówionym terminie i ogólnie nie drogo. Polecam!

  4. Dałem się w końcu żonie namówić na antywłamaniowe drzwi i najlepszą ofertą spotkałem się w tej firmie. Nie mieli tylko porządny wybór tego typu drzwi, ale także podpowiedzieli na co zwracać uwagę i jaki model będzie najlepszy pod moje potrzeby. Po zamontowaniu drzwi wyglądają doskonale i są dosyć funkcjonalne. Polecam!

  5. Bardzo mi się spodobały drzwi u sąsiadki z naprzeciwka i jak panowie zakładali, to wzięłam od nich wizytówkę i okazało się, ze firma ma bardzo duży wybór drzwi, ale doradzili mi jakie byłyby najlepsze i takie zamówiłam. Z zakupionych drzwi jestem bardzo zadowolona, bo są eleganckie i nie drogie i długo nie musiałam czekać.

  6. Potrzebowałem niestandardowych drzwi do poddasza i przez chwile zastanawiałem się czy takie drzwi zamawiać u stolarza, czy skontaktować się z firma, która się zajmuje stolarką otworową. Bardziej opłacalne było jednak korzystanie z usług firmy Impera, która zajęła się robieniem wymiaru, przygotowaniem odpowiednich drzwi i samym montażem. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie i nie drogo. Bardzo polecam!

Dodaj opinie