PHU IMPERA Klaudiusz Lipiński

PHU IMPERA Klaudiusz Lipiński : opinie, referencje, opis działalności

Dane podstawowe
Imię Klaudiusz
Nazwisko Lipiński
Numer NIP 9111827664
Numer REGON 022027393
Firma przedsiębiorcy

PHU IMPERA Klaudiusz Lipiński

Dane adresowe
Adres głównego miejsca wykonywania działalności ul. Chorwacka 23 – Wrocław
Adres e-mail
Adres strony WWW
Dane dodaktowe
Przeważająca działalność gospodarcza (kod PKD): 
Podklasa ta obejmuje:
– instalowanie drzwi (z wyłączeniem drzwi automatycznych i obrotowych), okien, futryn okiennych i drzwiowych, z drewna i innych materiałów,
– wyposażanie pomieszczeń w meble wbudowane: meble kuchenne, kredensy, szafy wnękowe, meble sklepowe i inne elementy wbudowywane,
– wykańczanie wnętrz w zakresie sufitów, ruchomych ścianek działowych itp.

podklasa ta nie obejmuje:
– instalowania drzwi automatycznych i obrotowych, sklasyfikowanego 4329z.

Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej 2012-12-12
1/102/103/104/105/106/107/108/109/1010/10 (16 głosów, średnia: 9,88 z 10)
Loading...

51 opinie dotyczące “PHU IMPERA Klaudiusz Lipiński

 1. Podczas letniego remontu przyszedł czas na wymianę starych okien na nowe i odpowiedni model zaopatrzyłem się w Imperze. Główne przyczyny, to atrakcyjna cena, nowoczesny design i nowatorskie wykonanie. Pozałożeniu praktycznie wyciszyły hałas ulicy i do tego są niezwykle szczelne. Z zakupu jestem bardzo zadowolony.

 2. W końcu żona namówiła mnie na kupno drzwi antywłamaniowych i po przejrzeniu ofert kilku Wrocławskich firm zdecydowałem się na Imperę, bo mieli duży atut w swojej ofercie handlowej. Do zakupionych drzwi miałem jeszcze zagwarantowanego fachowca od montażu. Taka kompleksowośc usług bardzo mi się opłacała, a same drzwi są spoko.

 3. W końcu się zdecydowałem na zakup drzwi przeciwwłamaniowych po uprzednim obejrzeniu i na tyle mi się spodobały, że stwierdziłem, że będą dobrze wyglądać w bloku a także nie rzucające si e zbytnio w oczy. Bardzo lekko się otwierają, zamek dobrze chodzi i cicho się zamykają. Jak dla mnie to wyjątkowo trafiony zakup.

 4. Muszę pochwalić firmę za znakomitą jakość oferowanych drzwi, ale przede wszystkim za miłą i rzetelną obsługę. Po zakupie drzwi nie czekałam długo na fachowców od nich, którzy się zajęli całym montażem a teraz mogę się cieszyc widokiem masywnych, ale zarazem eleganckich drzwi wejściowych.

 5. Nie chciałem kupować chińszczyzny lub drzwi wejściowych wykonanych z płyty pilśniowej, bo to się mija z celem i zdrowym rozsądkiem. Po długich poszukiwaniach trafiłem do impery, gdzie natrafiłem na bardzo porządne drzwi wykonane z drewna które nawet Pudzian miałby problemy ze sworsowaniem. O to właśnie mi chodziło, a z zakupionych drzwi jestem bardzo zadowolony.

 6. Zamontowałem u siebie w mieszkaniu drzwi antywłamaniowe od impery.Ogólnie jestem zadowolony z rezultatu jak prezentują,są mocne i trwałDodatkowo są eleganckie i dobrze tłumią hałasy z korytarza.Dobry zakup na lata.

 7. Niestety panuje przysłowie Polak mądry po szkodzie i po nie miłym incydencie zaopatrzyłam się eraz w solidne i markowe drzwi antywłamaniowe. Firma poleciła mi najlepszy model i zajęła się też montażem. Teraz jestem spokojniejsza o moje mienie. Polecam!

 8. Taką firmą jak Impera można spokojnie współpracować. Pomogli mi w doborze odpowienich drzwi do gabinetu, a także niestandardowych okien. Sprawna i szybka realizacja zamówienia łącznie z montażem. Takie rzeczy cenię i chwalę!

 9. Długo się nie zastanawiałem nad zakupem drzwi antywłamaniowych w tej firmie, bo mieli je w bardzo atrakcyjnej cenie i to za tak fajny jakościowo model. Po montażu wyglądają idealnie i mam teraz wyższe poczucie bezpieczeństwa. Polecam!

 10. Potrzebowałam drzwi do zaplecza w kafejce. Nie miałam dużych wymagań, bo zależało mi żeby były z tworzywa sztucznego i dobrze wyglądały. Chodziło głównie o sanepid. Dobrą ofertą wyszła Impera, która nie tylko pomogła wybrać porządany model, ale także zajęła się montażem. Bardzo przyzwoita firma.

 11. Przebudowałem, a właściwie zaadoptowałem poddasze do celów mieszkalnych i w związku z tym potrzebowałem niestandardowych okien i drzwi. Taką możliwość posiadała Impera, która w ofercie nie ma tylko standardowych wymiarów, ale także nietypowe i można zamówienie zrealizować. Bardzo dobra i konkretna firma w tym temacie!

 12. Na zakup nowych drzwi u nich skusiło mnie możliwość zrobienia pomiaru,do brania odpowiedniego egzemplarza i montaż. Taka kompleksowość przekonała mnie, że mam doczynienia z poważną firmą, a z zakupionych drzwi jestem zadowolony.

 13. Potrzebowałam odpowiednio umeblowanego biura pod projektowanie, a że jestem osobą wysoką to biurko musiało być odpowiednio wyższe i szersze. Tymi wytycznymi zapoznała się Impera, która podjęła się zrealizowania tego wyzwania i nie zawiodłam się . przy realizacji zamówienia był bardzo dobry kontakt i co więcej dodać? To była dobra decyzja, że zleciłam wykonanie umeblowania tej firmie. Wszystko jest ok.

 14. Warto postawić na firmę kompleksową, gdzie nie tylko kupisz dobre drzwi, ale także możesz liczyć na idealne dopasowanie ich i montaż. Niestety nie każda firma jak Impera zapewnia tak dobre usługi. Nie musiałem szukać dodatkowych fachowców, bo wszystko zrobili sami od podstaw. Polecam!

 15. Jestem zadowolona z zakupionych drzwi zewnętrznych, które są całkowicie wykonane z drzewa i są tak dobrze dopasowane do futryny, że się lekko zamykają i nie skrzypią. Myślę, że to perfekcyjny produkt!

 16. Mam od tej firmy bardzo dobrej jakości drewniane drzwi zewnętrzne, które są starannie wykonane i nie ma żadnych felerów fabrycznych. Widać, że firma wie, co sprzedaje.

 17. Żona namówiła mnie na nowe drzwi pokojowe i bardzo jej zależało żeby były drewniane, a nie jakieś tam z płyty pilśniowej. Idealne modele znalazłem w Imperze, gdzie posiadają spory wybór tego asortymentu i dodatkowym atutem jest konkurencyjna cena. Drzwi ładne, estetycznie wykonane i nie skrzypią.

 18. Dowyremontowanego mieszkania kupiłam nowe drzwi w Imperze w miejsce starych i zdecydowała o tym świadomość, że mają ładną kolekcję drzwi w niebanalnych kolorach., a także starannie wykonanych. Także kwestią decydującą był fakt, że cenowo były bardzo atrakcyjne. Niezła firma

 19. Myślę, że ta firma jest idealna dla osób wymagających i poszukujących dobrej stolarki otworowej. Jak budowałam się z mężem, to w komplecie mogliśmy zamówić drzwi i okna łącznie z montażem i pod wymiar. Polecam!

 20. Skusiłem się na nowe okna od Impery, która gwarantowała kompleksowe usługi, od pomiarów do montażu. Taka opcja bardzo mnie zadowoliła zwłaszcza, że wszystko przebiegło szybko i sprawnie i co naj ważniejsze w przystępnej cenie.

 21. Zakupione drzwi sprawują się bardzo dobrze. Ściśle trzymają się futryny i nie hałasują. Ogólnie jestem zadowolona z tego wydatku.

 22. Ostatnio wymieniałam drzwi w m4 i tym razem wymieniłam na dobre i bezpieczne drzwi antywłamaniowe, które prezentują się bardzo dobrze i w zasadzie się nie odróżniają od zwykłych. Zakup oceniam jako udany.

 23. Znajomy polecił mi kupno drzwi w tej firmie i sprawdziłam ofertę, która całkowicie mnie zadowoliła. Mają duzy wybór drzi i bez problemu wybrałam właściwe, które gabarytami i kolorem odpowiadały moim potrzebom. Wszystko było ok.

 24. Ostatnio wymieniałem okna na nowe plastiki i zdecydowałem się na zalkup w tej firmie. Byli najbardziej konkretni, a sprzedawane okna są świetnej jakości i w nowej technologii. Dobry zakup!

 25. Podczas letniego remontu wymieniałam drzwi w mieszkaniu i najlepszą ofertę znalazłam w Imperii, bo mieli drzwi dobrej jakości w bardzo przystępnej cenie. Inne firmy tak dobrze już nie miały.

Dodaj opinie
Stop NOP