SŁAWART – Sławomir Ziółek

SŁAWART – Sławomir Ziółek: opinie, referencje, opis działalności

Dane podstawowe
Imię Sławomir
Nazwisko Ziółek
Numer NIP 7871023769
Numer REGON 300157229
Firma przedsiębiorcy

SŁAWART – Sławomir Ziółek

Dane adresowe
Adres głównego miejsca wykonywania działalności TUROWSKA 15, 62-045 Pniewy, powiat szamotulski, woj. WIELKOPOLSKIE
Adres e-mail
Adres strony WWW
Dane dodaktowe
Przeważająca działalność gospodarcza (kod PKD): 
Podklasa nie wymaga wyjaśnień.
Wykonywana działalność gospodarcza (kody PKD): 
31.02.Z, 31.01.Z, 43.32.Z, 43.34.Z, 47.19.Z, 47.41.Z, 47.42.Z, 47.43.Z, 47.51.Z, 47.53.Z, 47.54.Z, 47.59.Z, 47.63.Z, 47.71.Z, 47.72.Z, 47.75.Z, 47.76.Z, 47.77.Z, 47.78.Z, 47.91.Z, 47.99.Z, 95.24.Z
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej 2005-11-02
Data zawieszenia wykonywania indywidualnej działalności
Przewidywany okres zawieszenia do dnia
Data wznowienia wykonywania indywidualnej działalności
Data zaprzestania wykonywania działalności gospodarczej
Data wykreślenia wpisu z rejestru
Status indywidualnej działalności gospodarczej Aktywny
Przedsiębiorca posiada obywatelstwa państw Polska
1/102/103/104/105/106/107/108/109/1010/10 (2 głosów, średnia: 1,00 z 10)
Loading...

8 opinie dotyczące “SŁAWART – Sławomir Ziółek

 1. Zgadzam się z ww opiniami,nie znam gorszego fachowca o ile to słowo w ogóle tutaj pasuje, co do jakości wykonanych mebli to wiele do życzenia. Na meble czekałem pół roku i z kilku musiałem zrezygnować ponieważ albo nie potrafił czegoś zrobić (po co się podejmował i wycenial ) albo zwodzil mnie ze za dzien dwa trzy przywiezie i tak w kółko. Nie polecam tej firmy. W trakcie wykonywania umowy podpisał aneks wraz z karami umownymi i nie wie że teraz to on na drodze sądowej ma mi do zwrotu kilkanaście tys zł. Płakał żonie w ręce na budowie prosząc o pomoc bo go ktoś szantażuje i przesyła pogruszki w SMS. Co za frajer.
  Stara gadka u wszystkich którym go polecilem zanim przystąpił do zamówienia….a że zoba chora, a że córka rozstala się z chłopakiem,a że miał zalanie,że ciężka sytuacja w firmie , ale na narty trzy raz w roku. On to wszystko robi świadomie taki ma sposób pracy….wstyd

 2. Potwierdzam poprzedników. A ludzie mówili, żeby tego pana nie brać, że niesłowny, że nie dotrzymuje terminów, ale człowiek nie wierzył!!! Mieliśmy nadzieję, że jeżeli zamawiasz kuchnię za tak duże pieniądze, to na pewno jakieś zasady obowiązują. Ależ obowiązują, tyle tylko, że nie obie strony. NIE POLECAM. Szkoda, że zapłacona została cała suma, może gdybyśmy pomyśleli i sporządzili własną umowę, i zaznaczyli odsetki od niedotrzymania terminu, to wtedy kuchnia byłaby na czas!! Ludzie! Zastanówcie się parę razy zanim podpiszecie umowę z tym panem! Jesteśmy przekonani, że gdybyśmy się wszyscy opisujący tu spotkali, to wszystkie jego bajki i opowieści byłyby takie same!!!!!

 3. Powiedzieć nie polecam to stanowczo za mało, nie będę powtarzał wszystkich wcześniejszy opinii, najgorsza jakość usług jaką można sobie wyobrazić. Czekać tylko aż trafi na właściwą osobę, która w sposób odpowiedni odwdzięczy się Panu Sławomirowi w sposób odpowiedni.

 4. POTWIERDZAM WSZYSTKIE WCZEŚNIEJSZE OPINIE, ZŁODZIEJ, OSZUST, SŁOMA Z BUTÓW WYSTAJE, NIEWYKSZTAŁCONY BURAK Z KOMPLEKSAMI, NIE ZNA ZNACZENIA SŁÓW – DOTRZYMANIE TERMINU, UMÓWIENIE NA SPOTKANIE, RZETELNOŚĆ, FACHOWOŚĆ. POZA TYM SŁABA JAKOŚĆ USŁUG, WSZYSTKO CO NAJGORSZE CZEGO MOŻEMY SPODZIEWAĆ SIĘ PO WSPÓŁPRACY ZE STOLARZEM ZNAJDZIECIE U TEGO PANA.

 5. NIE POLECAM WSPÓŁPRACY Z TYM PANEM!!!
  NIESŁOWNY, WULGARNY WOBEC KLIENTÓW,ZWODZI I NIE DOTRZYMUJE SŁOWA, SŁABA JAKOŚĆ WYKONANIA KUCHNI, LICZNE BŁĘDY W MONTAŻU- NIE MA MOŻLIWOŚCI ICH NAPRAWIENIA GDYŻ PO OTRZYMANIU PIENIĘDZY TEN PAN SIĘ JUŻ NIE POJAWIA I NIE ODBIERA TELEFONU!!! TAK NAPRAWDĘ BRAK MOCNYCH STRON!!! NISKI POZIOM WŁAŚCICIELA I FIRMY

 6. Stanowczo odradzam!
  Pana Ziółka i SŁAWart radzę omijać z daleka. Chyba nikt nie chce czekać dodatkowe kilka miesięcy na wykonanie zlecenia. Jest niesłowny i nieterminowy. Nie szanuje klienta i jego czasu.

 7. Termin montażu przekroczony o pół roku!!! Brak odpowiedzi na telefony. Umawia się i nie dotrzymuje danego słowa! Nie jestem jedynym którego tak naciągnął. Gwarancja to fikcja. NIE POLECAM!

Dodaj opinie
Stop NOP