PARTNER Eryk SKĄPSKI

PARTNER ERYK SKĄPSKI: opinie, referencje, opis działalności

Dane podstawowe
Imię Eryk
Nazwisko Skąpski
Numer NIP 6671563087
Numer REGON 311122515
Firma przedsiębiorcy

PARTNER ERYK SKĄPSKI

Dane adresowe
Adres głównego miejsca wykonywania działalności KOPERNIKA 1 lok. 51, 62-400 Słupca, powiat słupecki, woj. WIELKOPOLSKIE
Adres e-mail
Adres strony WWW
Dane dodaktowe
Przeważająca działalność gospodarcza (kod PKD): 
Klient dokonuje wyboru towaru w oparciu o ogłoszenia, katalogi, informacje dostarczone na stronie internetowej, modele albo inny środek reklamy i składa swoje zamówienie za pośrednictwem poczty, telefonu lub przez internet (zwykle poprzez specjalne środki zapewnione w ramach takiej strony internetowej). nabyte towary mogą być albo bezpośrednio ściągnięte z internetu lub fizycznie dostarczone do klienta.

podklasa ta obejmuje sprzedaż detaliczną:
– dowolnego towaru drogą zamówienia pocztowego,
– dowolnego produktu przez internet,
– bezpośrednią przez telewizję, radio i telefon,
– prowadzoną na aukcjach internetowych.

podklasa ta nie obejmuje:
– sprzedaży detalicznej pojazdów samochodowych oraz części i akcesoriów do pojazdów samochodowych poprzez internet, sklasyfikowanej w odpowiednich podklasach grup 451, 453,
– sprzedaży detalicznej motocykli oraz części i akcesoriów do motocykli poprzez internet, sklasyfikowanej w 4540z.

Wykonywana działalność gospodarcza (kody PKD): 
47.91.Z, 58.11.Z
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej 2012-01-02
Data zawieszenia wykonywania indywidualnej działalności
Przewidywany okres zawieszenia do dnia
Data wznowienia wykonywania indywidualnej działalności
Data zaprzestania wykonywania działalności gospodarczej
Data wykreślenia wpisu z rejestru
Status indywidualnej działalności gospodarczej Aktywny
Przedsiębiorca posiada obywatelstwa państw Polska
1/102/103/104/105/106/107/108/109/1010/10 (Brak ocen)
Loading...

13 opinie dotyczące “PARTNER Eryk SKĄPSKI

 1. 23 mają była rozprawa w sprawie tego Pana to jest podłe bo ktoś może nie miał kasy i myślał że dorobi bez oszustwa ale się zawiodłam .Po rozprawie cisza miał być zwrot pieniędzy i co,,,😅

 2. Witajcie w piątek przyszło mojej żonie wezwanie na policje w sprawie właśnie skapskiego po 2 latach wkoncu mają tego gnoja i oszusta niech idzie siedzieć na ładne lata za to co zrobił nam wszystkim

 3. oszust naciągacz gnida to delikatne określenie Skąpskiego nie dajcie się naciągnąć trzeba pozwać go do sądu to się nauczy

 4. Za ponad 50 zł. (49+ znaczki pocztowe) dostaniecie w kopercie instrukcje gdzie można kupić tanie długopisy i jak je drożej sprzedać po założeniu własnej firmy. To wielka ściema i żerowanie na ludzkiej biedzie-niestety zgodne z prawem. Nie dajcie się nabierać na takie bzdury, nie wysyłajcie ostatnich groszy naciągaczom!!!

 5. Po co sie oglaszacie a potem gdy sie wplaci nikt sie juz nie odzywa …..,. Ktos szuka pracy i komus zalezy pisze szczerze a inni tylko naciagaja niech sie zajma praca a nie nacaganiem innych

 6. Ta sprawa ogólnie, bo nie on jeden zarabia na takich oszustwach, nadaje się co najmniej do gazety albo telewizji śniadaniowej. 49 zł to co prawda nie jest jakaś niewyobrażalna suma, ale lepiej mieć niż nie mieć, i lepiej wydać choćby na kino, niż na jeden długopis i kawałek papieru z bezużytecznymi informacjami. Przed wpłatą jakiejkolwiek sumy pieniędzy lepiej się wczytać w co tylko można. Nawet na tych kartkach od oszustów często są zastanawiające informacje napisane n.p. małym drukiem jak „Prowadzimy działalność informacyjną. Sprzedajemy pomysł na biznes. Nasze materiały można zwrócić.” Właśnie na takie teksty trzeba uważać. Owszem napisane jest również że kaucja podlega zwrotowi,ale co z tego? Jak się odeśle otrzymane materiały to naciągacz będzie podwójnie zadowolony, bo nie dość że odzyska swoje papierki i długopis, które odeśle następnemu nieszczęśnikowi, to jeszcze 49 zł w garści, do zwrotu których nikt go nie zmusi.

  Moja babcia zawsze powtarzała, że wszystko co czyni się innemu człowiekowi wraca do niego po trzykroć, mam nadzieję, że ta ukryta sprawiedliwość istnieje i dotknie także tego faceta, bo na jakąkolwiek instytucję w naszym kraju raczej nie ma co liczyć.

 7. To oszust i naciągacz!!!!! Tej sprawy nie można tak zostawić! Bedzie dalej wykorzystywał naiwność ludzi! Nie dość, że w kraju panuje wielkie bezrobocie, ludzie są zdesperowani, bo brakuje im pieniedzy na wszystko i chcą się czepić każdej pracy, to taki oszust wykorzystuje ich uczucia!! Taka osoba nie jest godna miana człowieka! Niech naciągnie tylko jedną osobę dziennie! przez miesiąc zarabia na naszej łatwowiernośći 1500 zł, a myślę, ze oszukanych osób jest znacznie więcej! Nie dajcie sie oszukac!

 8. *
  -//wlasnie mi pszyszedl list w którym 14 jest napisane ze tszeba zaplacic za instruktaz 49 zl a z tego co tu widze i czytam.
  to jest kolejny naciagacz

 9. !! Ostrzeżenie !!

  Płacisz 47 zł za to iż przesyłają ci instruktaż w którym piszą że sam masz szukać producentów długopisów po czym ty masz zapłacić za towar który masz złożyć i chodzić i sprzedać aby uzyskać dochód dla siebie + założyć własną działalność czyli to inni opisują to jest PRAWDA. Oni sprzedają ci pomysł za 47 zł a nie dają zarobić.
  Inaczej można to ująć iż nie mają żadnych firm współpracujących tym bardziej iż komunikacja jest tylko przez pocztę polską a widniejący nr telefonu to informacja że wszystko załatwiane jest przez listownie gdzie ty jeszcze ponosisz koszta bo musisz i dla nich załączyć kopertę i znaczek zwrotny i ogłaszają sie iż nie mają żadnych wymogów lecz wymóg jest – działalność gospodarcza.
  Tak też NIE POLECAM.

  • SŁABO POWIEDZIANE O TYM PALANCIE ŻE TO OSZUST ,NACIĄGACZ !!!!!!!!!!!!!!! To jest poprostu świnia bez sumienia ,jak można tak naciągać innych ludzi którzy potrzebują pomocy a on bez skrupułów bierze i się śmieje oby zde……..!!!!!!!!!

Dodaj opinieStop NOP