CENTRUM RACHUNKOWE TWÓJ KSIĘGOWY PAWEŁ Jezierski

CENTRUM RACHUNKOWE TWÓJ KSIĘGOWY PAWEŁ JEZIERSKI: opinie, referencje, opis działalności

Dane podstawowe
Imię Paweł
Nazwisko Jezierski
Numer NIP 6181116760
Numer REGON 250999560
Firma przedsiębiordy

CENTRUM RACHUNKOWE TWÓJ KSIĘGOWY PAWEŁ JEZIERSKI

Dane adresowe
Adres głównego miejsca wykonywania działalności ul. Górnośląska 69A, 62-800 Kalisz, powiat Kalisz, woj. WIELKOPOLSKIE
Adres e-mail
Adres strony WWW
Dane dodaktowe
Przeważająca działalność gospodarcza (kod PKD): 
Podklasa ta obejmuje:
– księgowanie wszelkiego rodzaju transakcji gospodarczych, wykonywane na zlecenie,
– sporządzanie sprawozdań i bilansów finansowych,
– kontrolę i potwierdzanie poprawności sprawozdań i bilansów finansowych (działalność biegłych księgowych/ biegłych rewidentów),
– przygotowywanie dokumentów o dochodach osób i firm w celach podatkowych,
– doradztwo podatkowe i reprezentowanie klientów przed organami podatkowymi.

podklasa ta nie obejmuje:
– przetwarzania danych, sklasyfikowanego w 6311z,
– konsultacji w zakresie zarządzania, np. systemami księgowymi, procedurami kontroli wydatków, sklasyfikowanej w 7022z,
– ściągania należności płatniczych, sklasyfikowanego w 8291z.

Wykonywana działalność gospodarcza (kody PKD): 
69.20.Z, 64.99.Z, 66.19.Z, 68.20.Z, 70.22.Z, 77.33.Z, 82.11.Z, 82.19.Z, 82.99.Z, 85.59.B, 85.60.Z, 96.09.Z
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej 2000-08-01
Data zawieszenia wykonywania indywidualnej działalności
Przewidywany okres zawieszenia do dnia
Data wznowienia wykonywania indywidualnej działalności
Data zaprzestania wykonywania działalności gospodarczej
Data wykreślenia wpisu z rejestru
Status indywidualnej działalności gospodarczej Aktywny
Przedsiębiorca posiada obywatelstwa państw Polska
1/102/103/104/105/106/107/108/109/1010/10 (14 głosów, średnia: 9,86 z 10)
Loading...

22 opinie dotyczące “CENTRUM RACHUNKOWE TWÓJ KSIĘGOWY PAWEŁ Jezierski

 1. Do tego biura trafiłem zupełnie przypadkiem, bo miałem pewne rozliczenia do zrobienia a nie wiedziałem jak się za to zabrać. W biurze poważnie potraktowali mój problem i bardzo szybko sprawdzili te rozliczenia i poprawili pewne błędy. Bardzo mi się spodobał aki szybki sposób działania i podejście do klienta. Duży szacunek i pozdrawiam.

 2. Przeniosłam się niedawno z innego biura do biura Twój księgowy, gdzie mieli zdecydowanie lepszą ofertę, a pracownicy są sympatyczniejsi. Mam wykupiony u nich pakiet maksi plus, który całkowicie spełnia moje oczekiwania, a cena jest bardzo konkretna. Na dzień dziesiejszy bardzo chwalę ich usługi. Polecam!

 3. Miałem pewnien problem w firmie i musiałem niestety zwolnić księgową, która zostawiła nie zły bajzel w dokumentach. Musiałem się ratować pomocą biura które się specjalizuje w takich sprawach i miałem szczęście, że trafiłem na kaliskie Twój Księgowy. Wszystko w krótkim terminie poprostowali całą sytuację jak należy i uporządkowali całą księgowość. Nauczony tym doświadczeniem już nie zatrudniam nowej księgowej, bo bardziej opłacsalne jest dla mnie jak prowadzi całą księgowość to biuro. Jestem w pełni uznania i pozdrawiam.

 4. Jestem od 4 lat klientem biura Twój Księgowy które spełnia w zupełności moje oczekiwania i jest wysoce kompetentne w sprawach księgowości. Dzięki temu, że prowadzą moją księgowość mam dużo więcej czasu na sprawy związane z produkcją w firmie. Korzyść Wzorcowe biuro!

 5. Bardzo dobrą ofertę i wszechstronny zakres usług ma biuro Twój Księgowy,Zajrzałem na stronę i spojrzałem na to co oferują, widać, że biuro uniwersalne jest i że można na nie liczyć w każdej kwestii. Zacząłen z tym biurem współpracę i od jakiegoś czasu jestem zadowolonym z ich usług klientem.Polecam!

 6. Troszkę miałam doczynienia z biurami tego typu. Były lepsze i gorsze. Bardziej sympatyczne i mniej i w końcu zmieniłam na Twój Księgowy , które można powiedzieć, że jest idealnie skrojone pod moje potrzeby. Bardzo dobrze prowadzą bieżącą dokumentację . wszystko monitorują i zawsze jestem o wszystkim poinformowana. Prawdziwie dobre biuro.

 7. Nie mam czasu na chodzenie po skarbówkach, zusach i dlatego sprawy związane z moją firmą i dokumentacją prowadzi biuro twój księgowy , które świadczy usługi w sposób profesjonalny, a wszelkich istotnych rzeczach jestem na bieżąco informowany. Wbrew pozorom takie usługi nie są kosztowne i w moim przypadku się opłacają.

 8. Moi znajomi polecili mi to biuro jako godne zaufania i przede wszystkim profesjonalne. Już po krótkiej współpracy stwierdziłem, że są bardzo dobrzy w swoim fachu i naprawdę solidnie prowadzą sprawy związane z kadrami i płacami. Teraz mogę tylko ich pochwalić

 9. Bardzo chętnie korzystam z pomocy z specjalistów od Twojego księgowego w sprawach kadrowych, bo znakomicie znają się na tej branży, a także potrafią w przystępny sposób objaśnić skomplikowane sprawy. Dla mnie to numer 1 w Kaliszu.

 10. Zawsze przy rozliczerniach PIT całej mojej rodziny korzystam z usług tego biura, które bardzo fajnie i fachowo wykonuje zlecenie, a koszt takiej pomocy jest nie wysoki.

 11. Prowadzę firmę i bardziej kalkuluje mi się skorzystać z usług biura Twój Księgowy niż zatrudniać księgową. Wszystkie moje sprawy prowadzą na bieżąco i jest porządek w dokumentacji. Dla mnie to rewelacja!

 12. Prowadzę małą działalność gospodarczą i bardziej opłaca mi się korzystać z usług tego biura niż zatrudniać księgową. Bardzo dobrze prowadzą moje sprawy i w sumie wychodzi wszystko taniej!

 13. Biuro polecił mi wspólnik, który ceni u nich wysoki standard usług i niebawem sam się przekonałem, że są doskonali w swojej branży. Dotrzymują terminów, a to się liczy. Polecam!

 14. Korzystam dosyć długo z usług tego biura rachunkowego, bo bardziej mi się oplaci niż zatrudnianie księgowej i niepotrzebnego tworzenia nowego stanowiska pracy. W dobrym biznesie trzeba kalkulować i ciąć koszty gdzie można, a biuro świetnie realizuje swoje zadania!

 15. Jak dla mnie jest to jedno z lepszych biur jakich miałem do czynienia. Wyróżnia ich na tle innych bogate doświadczenie, wiedza i profesjonalizm. Zawsze dotrzymują terminów i są słowni i to się liczy w życiu!

 16. Nie opłacało mi się zatrudniać dodatkowo księgowej do mojej firmy i bardziej opłacalna jest współpraca z tym biurem, które świadczy wysoką jakość usług i co najważniejsze nie mylą się. To wszystko w atrakcyjnej cenie, co mnie w pełni satysfakcjonuje.

 17. Kilka lat temu sam rozliczałem pity moje, żony i nie wyszło mi to najlepiej i potem miałem poważne problemy ze skarbówką. Od tamtego momentu zacząłem korzystać z usług fachowego biura, które za niewielką prowizję doskonale wypełnia PITY i już nie muszę się bać, że skarbówka zacznie mnie prześladować.

 18. Byłam klientką tego biura i mogę mówić tylko w samych superlatywach. Bardzo przyjemny kontakt, fachowe doradztwo męczącej kwestii i przystępna cena, to atuty tego biura. Dodam jeszcze, że czasami naprawdę nie warto męczyć się samemu nad pewnymi sprawami papierkowymi, a zdać się na specjalistów.

 19. Od pewnego czasu współpracuję z tym biurem i jestem całkowicie zadowolona.Zawsze spotykam się z miłą i kompetentną obsługą.Stawki za usługi mają atrakcyjne i są to pieniądze dobrze wydane.Bardzo polecam!

Dodaj opinie
Stop NOP