USŁUGI BUDOWLANO-REMONTOWE Marek Rdest

USŁUGI BUDOWLANO-REMONTOWE Marek Rdest: opinie, referencje, opis działalności

Dane podstawowe
Imię Marek
Nazwisko Rdest
Numer NIP 6771488511
Numer REGON 121332300
Firma przedsiębiorcy

USŁUGI BUDOWLANO-REMONTOWE Marek Rdest

Dane adresowe
Adres głównego miejsca wykonywania działalności Osiedle Bolesława Chrobrego 42/3 lok. 5, 32-340 Wolbrom, powiat olkuski, woj. MAŁOPOLSKIE
Adres e-mail
Adres strony WWW
Dane dodaktowe
Przeważająca działalność gospodarcza (kod PKD): 
Podklasa ta obejmuje:
– wykonywanie w budynkach i budowlach tynków lub sztukaterii wewnętrznych i zewnętrznych, włączając zakładanie siatek i listew podtynkowych.
Wykonywana działalność gospodarcza (kody PKD): 
43.31.Z, 42.21.Z, 43.22.Z, 43.32.Z, 43.33.Z, 43.34.Z, 43.39.Z
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej 2010-09-11
Data zawieszenia wykonywania indywidualnej działalności
Przewidywany okres zawieszenia do dnia
Data wznowienia wykonywania indywidualnej działalności
Data zaprzestania wykonywania działalności gospodarczej
Data wykreślenia wpisu z rejestru
Status indywidualnej działalności gospodarczej Aktywny
Przedsiębiorca posiada obywatelstwa państw Polska
1/102/103/104/105/106/107/108/109/1010/10 (8 głosów, średnia: 1,00 z 10)
Loading...

24 opinie dotyczące “USŁUGI BUDOWLANO-REMONTOWE Marek Rdest

 1. Potwierdzam idiota nie radzi sobie z własnym życiem użalanie się nad sobą i celowe wzbudzanie litości to jego jedyny pomysł na życie jego horyzonty myślowe są ograniczone wręcz ich nie posiada człowiek z ciasnym umysłem

 2. Tak stały bywalec badoo. Siedzi tam już dobrych pare lat. Wie jak skutecznie manipulować , by potem wykorzystać. Facet bez większych zainteresowań. Latawiec mota się w tym co mów kłamstwo to jego domena życiowa.Udaje zrównoważonego a tak w rzeczywistości to furiat.

 3. Dzieci ma trojkę a nie dwójkę

  Chwast od lat jeździ po województwie śląskim, małopolskim a w mazowieckim ślad po sobie zostawił.

  Twarz fotki, badoo,ero …siedzi od lat i łapie na swoje wyimaginowane smutne cierniste życie.

 4. Dzieci ma trojkę a nie dwójkę

  Chwast od lat jeździ po województwie śląskim, małopolskim a w mazowieckim ślad po sobie zostawił.

  Twarz fotki, badoo,ero …siedzi od lat i łapie na swoje wyimagowane smutne , cierniste życie.

 5. Siedzi dewiant od lat na przeróżnych portalach i łapie na swoje plewy.,, Włóż moje buty zanim mnie ocenisz…. inspirujące teksty Marka

 6. Mówił że dwóch dorosłych synów ale to pewnie kolejne kłamstwo jak większość obłąkanego „właściciela firmy budowlanej”

 7. Lawirant z Wolbromia wygląda jak siedem nieszczęść, a swoimi opowieściami o swoim walniętym życiu chce zanudzić. A tak naprawdę to sam jest sobie winien mądry człowiek nie zostawia swoich dzieci, a potem nie zostawia kolejnych. Biedny w życiu trafia na samych złych ludzi, a on jest taki dobry szkoda, że nie chwali się jak Ci durni tak o nich mówi pomogli mu, bo by do dzisiaj spał w wozie Drzymały i poniewierał się po ulicach brudny i w potarganych łachach.

  Mareczku napisz poradnik jak ogłupiać i wykorzystywać ludzi bo tylko w tym jesteś świetny ale na chwilę

 8. Zostawił drań swoją rodzinę ,porzucił noworodka a teraz opowiada jaki to on biedny bo miał smutne dzieciństwo. Co za dno szczeście uważa że ma w portkach bo w mózgu go napewno nie ma. Kłamie na każdym szczeblu życia biedny głupi Mareczek.

 9. Każdej pewnie opowiada to samo jak to biedny wylądował na ulicy i zaczynał wszystko od nowa nie mając nawet łyżeczki.Wielki wyczyn uratował się przed bezdomnością. Szkoda że nie chwali się jak skrzywdził własne dzieci przez swoją durnote!

 10. Poznalam kiedyś tego pana w Pomarańczy w Katowicach zachowywał się jak dziwak do zesrania mówił o sobie i swoim popieprzonym życiu jakby kogoś to interesowało później okazało się że to internetowy łowca.

 11. Zadłużony nieudacznik ,kręci jak się tylko da a że brakuje mu rozumu to nawet mikro działalności nie umie poprowadzić opowieści o 11 pracownikach to jego chory wymysł biedak sam się utrzymać nie umie. Ale nic dziwnego by cos w życiu mieć trzeba pracowac a nie jak Rdest udawać ze sie pracuje.

 12. Zdegenerowany kłamca bez wstydu, winowajca swojego patologicznego žycia. Nie posiada swojego prawdziwego ja sam juz nie wie co jest prawda a co fikcja.

 13. Zupełnie nie polecam- człowiek bardzo wyrachowany , stara się każdego zrobć w …. jak się tylko da. Jeśli chodzi o strefę finansową to wiecznie bez kasy . Wieczny kłamca spod Wolbromia

 14. Zupełnie nie polecam- człowiek bardzo wyrachowany , stara się każdego oszukać jak się tylko da. Jeśli chodzi o strefę finansową to wiecznie bez kasy . Wieczny kłamca spod Wolbromia

Dodaj opinie
Stop NOP