ZAKŁAD OPTYCZNY Piotr Jurko

ZAKŁAD OPTYCZNY PIOTR JURKO: opinie, referencje, opis działalności

Dane podstawowe
Imię Piotr
Nazwisko Jurko
Numer NIP 5931009916
Numer REGON 190901684
Firma przedsiębiorcy

ZAKŁAD OPTYCZNY PIOTR JURKO

Dane adresowe
Adres głównego miejsca wykonywania działalności JODŁOWA 13C, 83-110 Tczew, powiat tczewski, woj. POMORSKIE
Adres e-mail
Adres strony WWW
Dane dodaktowe
Przeważająca działalność gospodarcza (kod PKD): 
Podklasa ta obejmuje produkcję przyrządów optycznych i soczewek, takich jak lornetki, mikroskopy (z wyłączeniem mikroskopów elektronowych i protonowych), teleskopy, pryzmaty i soczewki (z wyłączeniem zastosowania okulistycznego); pokrywanie lub szlifowanie soczewek (z wyłączeniem zastosowania okulistycznego), oprawianie soczewek (z wyłączeniem zastosowania okulistycznego) oraz produkcję sprzętu fotograficznego, takiego jak aparaty fotograficzne i światłomierze.

podklasa ta obejmuje:
– produkcję luster optycznych,
– produkcję wyposażenia do celowników optycznych broni palnej,
– produkcję optycznego sprzętu do określania położenia,
– produkcję optycznych przyrządów powiększających,
– produkcję precyzyjnych narzędzi optycznych,
– produkcję optycznych komparatorów,
– produkcję aparatów fotograficznych (do filmów i cyfrowych),
– produkcję projektorów filmowych,
– produkcję rzutników do przeźroczy,
– produkcję optycznych urządzeń i przyrządów pomiarowych i kontrolnych (np. urządzeń kierowania ogniem, światłomierzy fotograficznych, dalmierzy),
– produkcję soczewek, optycznych mikroskopów, lornetek i teleskopów,
– produkcję optycznych elementów laserowych.

podklasa ta nie obejmuje:
– produkcji projektorów komputerowych, sklasyfikowanej w 2620z,
– produkcji profesjonalnych kamer telewizyjnych i wideo, sklasyfikowanej w 2630z,
– produkcji kamer wideo użytku domowego, sklasyfikowanej w 2640z,
– produkcji urządzeń kompletnych wykorzystujących elementy laserowe, sklasyfikowanej w odpowiedniej podklasie ze względu na rodzaj urządzenia (np. medyczny sprzęt laserowy, sklasyfikowany w 2660z),
– produkcji fotokopiarek, sklasyfikowanej w 2823z,
– produkcji wyrobów optycznych do zastosowań okulistycznych, sklasyfikowanej w 3250z.

Wykonywana działalność gospodarcza (kody PKD): 
26.70.Z, 25.62.Z, 32.50.Z, 33.13.Z, 47.74.Z, 47.77.Z, 47.78.Z, 86.90.E
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej 1995-09-07
Data zawieszenia wykonywania indywidualnej działalności
Przewidywany okres zawieszenia do dnia
Data wznowienia wykonywania indywidualnej działalności
Data zaprzestania wykonywania działalności gospodarczej
Data wykreślenia wpisu z rejestru
Status indywidualnej działalności gospodarczej Aktywny
Przedsiębiorca posiada obywatelstwa państw Polska
1/102/103/104/105/106/107/108/109/1010/10 (14 głosów, średnia: 10,00 z 10)
Loading...

20 opinie dotyczące “ZAKŁAD OPTYCZNY Piotr Jurko

 1. Pomagałam mamie przy zakupie okularów i zaprowadziłam ją do pana Jurko, gdzie wykonał profesjonalne badania, a potem do zalecanych szkieł podpowiedział jakie będą najbardziej pasowały mamusi oprawki. Chodziło o to, że ma wydłużoną twarz i żeby oprawki tuszowały ten mały niedostatek. Wszystko zostało ładnie dopasowane i w nowych okularach mama wygląda wspaniale i nawet dodają jej sporo uroku. Wspólnie polecamy Pana Jurko.

 2. Korzystam z usług pana Piotra od wielu lat i nigdy nie miałam żadnych powodów do narzekania. Ma dobrze wyposażony gabinet i dzięki specjalistycznym aparatom dobrze diagnbozuje wadę wzroku i idealnie dopasowuje szkła korekcyjne. Gorąco polecam!

 3. Po badaniu wzroku troszkę się pogorszyło i była potrzebna wymiana szkieł na mocniejsze i nie chciałem rujnować budżetu domowego, to w tym optyku poprosiłem tylko o wymianę szkieł bez zmiany oprawki. Nie było z tym najmniejszego problemu, a w nowych szkła zdecydowanie wyraziściej widzę.

 4. Dla mnie to kompleksowy optyk i można sprawdzić jakie potrzebujemy szkła, odpowiednio je dobra,c i co najważniejsze znaleźć fajny i modny model oprawki. Całkiem twarzowo teraz wyglądam w nowych nerdach.

 5. Całkiem fajny optyk, bo można przebadać sobie wzrok, a potem dobrać idealne szkła pod wadę wzroku. Noszę od nich okulary już pewien czas i całkiem dobrze leżą i są całkiem odporne na czynniki zewnętrzne. Myślę, że trudno o lepszego optyka w okolicy.

 6. Po przebadaniu wzroku złożyłam zamówienie w tym optyku na okulary fotochromowe, które w życiu codziennym są całkiem opraktyczne i dobrze je się nosi. Przy doborze okularów mogłam liczyć na miłą obsługę i pomoc. Za całokształt duży plus.

 7. Bardzo profesjonalny optyk z którym bez kłopotu mogę sobie dobrać twarzowe okulary będą ce obecnie na topie. Wykonanie solidne, a obsługa bardzo sympatyczna. Tylko polecać!

 8. Kupowałam synkowi nowe oprawki w tym optyku i jestem pod wrażeniem jak bardzo pomogli mi w odpowiednim doborze okularów dla sześciolatka. Sympatyczna obsługa, ładne oprawki i atrakcyjna cena. Polecam!

 9. Taki zakład można tylko chwalić za tak fajną obsługę i za okulary dobrej jakości, które u nich kupuję. Są bardzo stabilne, dobrze się trzymają i szkła nie wypadają. Czuję się komfortowo i atrakcyjnie. Polecam!

 10. W tym optyku kupiłem dwie pary okularów. Jedne modne do chodzenia, a drugie do pracy przy komputerze. Są świetne, lekkie i wygodne.

 11. Moja có1)reczka ma wadę wzroku i nie chciała nosić okularów, bo twierdziła, że dzieci się z niej śmieją i wygląda brzydko. U Pana Jurko udało mi się znaleźć idealne okulary dla Natalki i przekonać ją do noszenia. Teraz jest super!

 12. W tym zakładzie zawsze mogę liczyć na ciekawy wybór w którym zawsze coś mogę fajnego dla siebie dobrać. Modele na topie i atrakcyjne ceny!

 13. Jak dla mnie to najlepszy optyk, który posiada doskonały wybór okularów, a także świetnie doradzi w odpowiednim doborze do kształtu twarzy ja i trybu zycia. Po prostu rewelacja!

 14. W tym optyku kupiłam sobie okulary zdrowotne z przyciemnianymi szkłami ze względu na nadwrażliwość oczu na słońce. Sprawdzają się w praktyce doskonale, a oprawki są delikatne a zarazem bardzo mocne. Super sprawa!

 15. Należę do klanu zwanego okularnicy, ale nie jest dla mnie to żaden problem, bo przy odpowiednim doborze oprawek i szkieł mogą zmienić wygląd człowieka na inn+. Tak na marginesie bardzo lubię korzystać z usług tego zakładu.

 16. Bardzo sympatyczna obsługa i niezły wybór oprawek.Dosyć atrakcyjne ceny i krótki czas realizacji.Z mojej strony duży pozytyw!

 17. Cierpię na nadwrażliwość wzroku i co jakiś czas muszę kontrolować oczy, a przy okazji mogę dostać w dobrej cenie okulary z przyciemnionymi szkłami. Zakład kusi także atrakcyjnymi cenami i promocjami, z których warto korzystać.

 18. Mam plusy i w związku tym potrzebowałam dwie pary okularów,jedne do chodzenia a drugie do czytania.W tym optyku pomogli mi dobrać odpowiednie okulaty.Polecam!

Dodaj opinie
Stop NOP