Wawrzyniec CHRÓŚCIELEWSKI

WAWRZYNIEC CHRÓŚCIELEWSKI: opinie, referencje, opis działalności

Dane podstawowe
Imię Wawrzyniec
Nazwisko Chróścielewski
Numer NIP 7251300387
Numer REGON 100179289
Firma przedsiębiorcy

WAWRZYNIEC CHRÓŚCIELEWSKI

Dane adresowe
Adres głównego miejsca wykonywania działalności Kościuszki 98 lok. 5, 90-442 Łódź, powiat Łódź, woj. ŁÓDZKIE
Adres e-mail
Adres strony WWW
Dane dodaktowe
Przeważająca działalność gospodarcza (kod PKD): 
Podklasa ta obejmuje:
– reprezentowanie interesów jednej strony przeciw drugiej stronie przed sądem lub innym ciałem orzekającym, prowadzone przez adwokatów, radców prawnych lub pod ich nadzorem:
– doradztwo i reprezentowanie w sprawach cywilnych,
– doradztwo i reprezentowanie w sprawach karnych,
– doradztwo i reprezentowanie w przypadkach sporów pracowniczych,
– doradztwo prawne i ogólne konsultacje, przygotowywanie dokumentów prawnych w zakresie:
– statutów, umów, porozumień i innych dokumentów związanych z prowadzeniem firm,
– dokumentacji patentowej i praw autorskich,
– przygotowywanie innych dokumentów prawnych, np.: testamentów, pełnomocnictw,
– działalność notariuszy, komorników, sędziów polubownych, rzeczników patentowych, radców prawnych, mediatorów sądowych.

podklasa ta nie obejmuje:
– działalności sądów, sklasyfikowanej w 8423z.

Wykonywana działalność gospodarcza (kody PKD): 
69.10.Z
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej 2006-04-07
Data zawieszenia wykonywania indywidualnej działalności
Przewidywany okres zawieszenia do dnia
Data wznowienia wykonywania indywidualnej działalności
Data zaprzestania wykonywania działalności gospodarczej
Data wykreślenia wpisu z rejestru
Status indywidualnej działalności gospodarczej Aktywny
Przedsiębiorca posiada obywatelstwa państw Polska
1/102/103/104/105/106/107/108/109/1010/10 (5 głosów, średnia: 8,20 z 10)
Loading...

12 opinie dotyczące “Wawrzyniec CHRÓŚCIELEWSKI

 1. Miałam niedawno dość nieprzyjemną sytuację w pracy, mianowicie zdarzył mi się wypadek. Pracodawca jednak za wszelką cenę chciał udowodnić, że wypadek stał się z mojej winy, chociaż doskonale wiem, że było inaczej. Nie mogłam sobie poradzić w tej sprawie, dopiero mecenas Chróścielewski poprowadził sprawę i wygraliśmy ją. Mogę szczerze polecić tego prawnika!

 2. Na chwile obecną juz mniej spotykamy się z mobbingiem w pracy ale mnie to jednak spotkało. Dlatego też postanowiłam z tego powodu zawalczyć w sadzie. Bałam się że nic nie osiągnę jednak mecenas Chróścielewski bardzo mi pomógł. Od razu można zauważyć jego sporą wiedzę.

 3. Chciałam zawalczyć o przywrócenie do pracy . Wiedziałam, że nie będzie łatwo ale po ciuchu liczyłam , że mecenasowi Chróścielewskiemu to sie jednak uda. I nie pomyliłam się. Jego spora wiedza sprawiła że sprawę wygrałam.

 4. Mój mąż miał sprawę dotycząca prowadzenia pod wpływem alkoholu (na szczęście miał niewiele „ponad” promili i nikomu nic się nie stało). Była to incydentalna sytuacja (głupi przypadek, że zdecydował się poprowadzić po imprezie za kolegę, który był w znacznie gorszym stanie). Ale tylko dzięki pomocy p. Wawrzyńca Chróścielewskiego udało się uzyskać najmniejszy z możliwych wyroków.

 5. Dla mnie niesamowicie ważne było sprostowanie świadectwa o prace. Wiedziałem, że łatwa sprawa to nie będzie dlatego od razu zdecydowałem się na pomoc Mecenasa. Jest to człowiek ze świetnym podejściem do pracy. Sprawę poprowadził sprawnie i szybko. Jest naprawdę dobry w tym co robi.

 6. Bardzo dziękuję za odzyskanie mojego wynagrodzenie za pracę. W sądzie reprezentował mnie Mecenas Wawrzyniec Chróścielewski. Miał bardzo profesjonalne podejście do sprawy.

 7. Według mnie jest to jeden z lepszych adwokatów w naszej okolicy. Człowiek godny polecenia. Wiedza jaką posiada pozwala rozwiązywać mu nawet najcięższe sprawy. Jeżeli ktoś szuka pomocy przy sprawach karnych to na niego zdecydowanie może liczyć.

 8. Potrzebowałem pomocy w sprawie związanej z odroczeniem wykonania kary pozbawienia wolności dla mojego brata (z przyczyn osobistych). Udało się to z pomocą mecenasa Chróścielewskiego, choć sprawa wyglądała początkowo na beznadziejną. Dlatego polecam jego kancelarię.

 9. Zdecydowanie adwokat godny polecenia, mimo skomplikowanej sprawy związanej z spadkiem i brakiem testamentu po mojej mamie, wszystko zakończyło się bardzo dobrze, dzięki mecenasowi. Indywidualnie podszedł do mojej sprawy, dlatego od początku mogłem być dobrej myśli, zdecydowanie najlepszy adwokat w Łodzi.

 10. Dzięki pomocy P. Wawrzyńca Chróścielewskiego zostałem przywrócony do pracy. Problem skończył się w sądzie, ale wygraliśmy 🙂

 11. Ogromny plus za zaangażowanie oraz empatię. Potrafi poradzić sobie z naprawdę trudnymi, skomplikowanymi sprawami. Adwokat godny polecenia.

 12. Polecam osobom, które potrzebują pomocy z zakresu prawa karnego, pracy czy też spadkowego. Adwokat Wawrzyniec Chróścielewski jest profesjonalny i fachowy, dobry obrotny, zaangażowany i empatyczny, ponadto angażuje się w prowadzone sprawy.

Dodaj opinie
Stop NOP