AGILA Alicja ZAŁOZIŃSKA

Dodaj ocenę firmy!
1/102/103/104/105/106/107/108/109/1010/10 (2 głosów, średnia: 5,50 z 10)
Loading...

AGILA ALICJA ZAŁOZIŃSKA: opinie, referencje, opis działalności

Dane podstawowe
Imię Alicja
Nazwisko Załozińska
Numer NIP 8861576740
Numer REGON 022111082
Firma przedsiębiorcy

AGILA ALICJA ZAŁOZIŃSKA

Dane adresowe
Adres głównego miejsca wykonywania działalności ul. Kolejowa 13, 58-370 Boguszów-Gorce, powiat wałbrzyski, woj. DOLNOŚLĄSKIE
Adres e-mail
Adres strony WWW
Dane dodaktowe
Przeważająca działalność gospodarcza (kod PKD): 
Podklasa ta obejmuje:
– produkcję pozostałej odzieży wierzchniej dla mężczyzn, kobiet i dzieci, wykonanej z tkanin, dzianin itp., takiej jak:
– płaszcze, garnitury oraz zestawy odzieżowe, kostiumy, marynarki, żakiety, spodnie, spódnice itp.,
– krawiectwo, szycie “na miarę”,
– produkcję części ww. wyrobów.

podklasa ta nie obejmuje:
– produkcji odzieży ze skór futerkowych (z wyłączeniem nakryć głowy), sklasyfikowanej w 1420z,
– produkcji odzieży z gumy lub tworzyw sztucznych, zgrzewanej „na szwach”, sklasyfikowanej w 2219z, 2229z,
– produkcji odzieży ognioodpornej i ochronnej, sklasyfikowanej w 3299z,
– naprawy i przeróbek odzieży, sklasyfikowanych w 9529z.

Wykonywana działalność gospodarcza (kody PKD): 
14.13.Z
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej 2013-04-18
Data zawieszenia wykonywania indywidualnej działalności
Przewidywany okres zawieszenia do dnia
Data wznowienia wykonywania indywidualnej działalności
Data zaprzestania wykonywania działalności gospodarczej
Data wykreślenia wpisu z rejestru
Status indywidualnej działalności gospodarczej Aktywny
Przedsiębiorca posiada obywatelstwa państw Polska

AGILA Alicja ZAŁOZIŃSKA” - Opinie(41)

 1. najgorsza firma jaka moze byc (obuz pracy)oferoja 1600zl a na wyplate dostajesz pare groszy,ludzie sa zastraszani a najgorsza jest kierowniczka drogi hitler

  1. MOBING=ludzie zastraszeni,wieczne nadgodziny i soboty pracujące,nikt się nie odezwie bo nikt nie chce być zwolniony i podpaść kierowniczce (drogiemu hitlerowi),nikt słaby psychicznie długo tam nie wytrzymuje tylko szkoda że jest tak dużo osób co wytrzymują to poniżanie i szmacenie przez tą małpę zezewatą !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 2. Wszystko potwierdzamy obóz pracy nadgodziny,wszystkie soboty pracujące brak podstawowych narzędzi do pracy nie mówiąc już o środkach czystości.Upał ponad 30 stopni za oknem a na hali prawie 50(‚ i wielkie gadanie ze ludzie proszą o 5minut przerwy.Majsrtowe są dwu licowe buntują ludzi skłócają ich między sobą mieszają produkcję i zwalają wszystko na ludzi. Ludzie lepiej jeść suchy chleb niż pracować w tej firmie.Życzymy wszystkim tym co zostali dużo zdrowia i siły na przetrwanie w tej firmie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 3. Grupowa P. Irena pracuje na czarno i zastepuje technologa i daje stawki wg swojego uznania . ogolnie oboz pracy ,kierowniczka corka hitlera

 4. Potwierdzam wszystko.A ktoś kto nie ma mózgu i biega po hali nie znając się na pracy to można nie 11 kilosów zrobić ale 22 nawet.Apel do wszystkich szukających pracę wszędzie tylko nie w tej firmie lepiej jeść suchy chleb!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 5. POTWIERDZAM ŻE TRZEBA MIEĆ POJĘCIE ŻEBY USTAWIAĆ PRACĘ I PODEJŚCIE DO LUDZIE BIEGANIEM W KÓŁKO PO HALI I NABIJANIE NA LICZNIK 11 KILOMETRÓW TO PRYSZCZ ! MOŻNA 25 NABIĆ NA LICZNIK JAK MA SIĘ KONKRETNE PIENIĄDZE.CIEKAWE CZY JAK BY ZARABIAŁY TYLE CO MY TO BY TEŻ TAK SIĘ POPISYWAŁY.!!! APEL DO WSZYSTKICH LUDZI KTÓRZY SZUKAJĄ PRACĘ WSZĘDZIE TYLKO NIE W TEJ FIRMIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 6. Prawda nawet jak człowiek by chciał to i tak nie ma szans na wyrobienie AKORDU BO P.IRENA swoim pupilkom da zarobić a pionki się nie liczą.jest to nie sprawiedliwe.Pupilki mogą wszystko a inni tyrają i czekają na docenienie!!!!!! A za nad godziny wychodzi niecałe 3zł.Stawki pisane ołówkiem a póżniej mazane i sztuki dopisywane albo odpisywane niech w końcu ktoś doceni ludzi którzy chcą pracować!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 7. Myślę że Pani Prezes przeczyta opinie o ludziach których zatrudnia porównanie do hitlera można się załamać jak się czuje taki ktoś?a jeśli chodzi o grupową to obiecuje że zgłoszę donos do ZUS wiem że może pracować ale nie tyle godzin może zarobić 300zł nikt nie uwierzy że pracuje po tyle godzin za takie pieniądze będę jej robiła codziennie zdjęcie jak wchodzi do pracy i jak wychodzi i udowodnie że pracuje w pełnym wymiarze czasu skończy się poniżanie ludzi ta osoba nie nadaje się do pracy wśród ludzi ma kilka osób które mają dobrze odpowiednia praca i stawki reszta to dla niej mniej niż zero ale ma na to pozwolenie z góry Pani Prezes niech Pani wysłucha wołania na pustyni te opinie nie przynoszą Pani splendoru każda osoba która u Pani pracuje powie dużo prawdy proszę tylko zapytać.

 8. Ha ha ha kto miał nadzieje już ją stracił tyra dodatkowe 60 godzin w miesiącu i nie można wyrobić najniższej tj.1600 brutto przy stawkach jakie są ,a od dzisiaj zakaz używania komórek tz.rozmawianie przez słuchawki słuchanie radia jakiekolwiek napoje przy maszynie prawdopodobnie ma to służyć „bezpieczeństwu”a jak się chce dopieprzyć to tak się to nazywa.Otwarte drzwi do Pani Prezes ale po co?to co chcą ludzie to w sezonie zarobić więcej za bardzo ciężką prace ale na ten temat się nie rozmawia bo nie ma pieniędzy a kiedy będą?dziewczyny dużo siły i wytrwałości Wam życzę.

 9. oj szczera prawda,ludzie się boją pracę stracić ale czas aby wziąć sprawy w swoje ręce.Was jest większość ,dacie radę!!!!Nie dajcie sobą pomiatac,to jest karalne ,nie wiem czy „córka hitlera: zdaje sobie z tego sprawę i lizus”Irena”.ale mobbing podlega karze!!!!!A nowej Pani Prezes radzę przejrzec na oczy!!!!!Wszystko widac w opiniach jak na dłoni…czas na refleksję i zmiany bo przy obecnej kadrze nic dobrego z tego nie wyniknie,ludzie są zastraszani a co najgorsze-oszukiwani z kasy!!!

 10. No w końcu ktoś napisał właściwie i do rzeczy.Potwierdzam wszystko!!!!!!!!!!!!!A jeśli chodzi o soboty i nadgodziny to przesada, teraz wakacje sezon urlopowy a my tyramy i ciągle jest za mało każdy ma własne sprawy i rodzinę z którą chce spędzić tylko 2 dni sobota i niedziela czy to tak wiele????????? kiedy mamy zrobić zakupy na niedzielę jak w sobotę sklepy do 14.00.Poprzedni Prezes obiecał TAK wiele i guwno z tego.ZAUFALIŚMY !!!! nigdy nie dotrzymywał słowa urlopy miały być teraz w lipcu już A MY CO?????????????????DALEJ BIALI MURZYNI.TA sytuacja ciągnie się nie od dziś. My też mamy już dość całej tej sytuacji.ILE MOŻNA.?????????????????????????????????????????????????????????????Szanowna PANI PREZES!!!!!!!!!!!!!CZUJEMY SIĘ OSZUKANE!!!

 11. Kochana P. Prezes czy będzie w końcu jakaś sobota wolna.PADAMY JUŻ NA TWARZE jeden dzień w tygodniu niedziela to stanowczo za mało!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 12. oczywiście podpisuję się pod każdą opinią a za sobotę 65 zł to za mało po przeliczeniu powinno być około 150zł biorąc pod uwagę najniższą krajową.

  1. Nie chciałabym nikogo obrażać ale tylko idiota mógł to napisać jeżeli pracujesz w tym zakładzie usuń ten wpis,tak ogólnie to wszystkie wpisy powinny zniknąć możecie rozmawiać z Panią Prezes więc jeżeli macie problemy ROZMAWIAJCIE to nie boli,a może Wam brakuje dawnego właściciela i jego przeklinania dajcie normalnym ludziom pracowac bo zostało jeszcze parę lat a takimi wpisami nie pomagacie a wręcz przeciwnie szkodzicie więc nie pisz jeżeli nie rozumiesz co piszesz i nie opowiadaj co dzieje się w zakładzie chcecie żeby było lepiej a same robicie wręcz co innego zastanówcie się pozdrawiam wszystkich normalnych.

   1. ciekawe dlaczego ktoś miałby usuwać wpis,tylko dlatego,że pisze prawdę i dlatego nazwany jest przez Ciebie „idiotą”???Idiotą jest bez wątpienia ale tylko dlatego,że nie zgłosił tego do PIP-u,że zostaje oskrobany z pieniędzy i z praw do godziwej pracy.No i nie wiem jakich „normalnych” Ty tutaj pozdrawiasz

 13. masz racje myśle tak samo jak ktoś ma problem to niech rozmawia ,a nie bzdury wypisuje i obrzuca ludzi wyzwiskami ,nieładnie jak się njepodoba to trzeba się zwolni i w takiej firmie niepracuje

 14. Droga Pani Prezes!rozumiemy Pani sytuację że musi być Pani ciężko,ale prosimy zrozumieć też nas ludzi prosimy o wolną sobotę już od jak dawna ale bez echa jesteśmy tylko ludzmi którym już siadają nerwy i siły. Praca jest ważna ale zdrowie także mamy już dość pracować tylko na kogoś a z nami nawet nikt nie rozmawia tylko powieszona kartka załatwia wszystko SOBOTY!do oddania w grudniu w takiej sytuacji nie wiemy czy będziemy jeszcze pracować i czy dożyjemy bo tak dalej się nie da nadgodziny i wszystkie soboty za darmo ani zarobić nie można ani odpocząć.Mamy nadzieję że Pani tą sytuację przemyśli i znajdzie jakieś sprawiedliwe rozwiąznie.Pozdrawiamy i czekamy!

 15. szkoda pisania ta firma to jakieś nieporozumienie najgorsza szwalnia jaka może tylko być nadgodziny,nadgodziny i jeszcze raz nadgodziny wszystkie soboty za darmo i najniższa krajowa na wypłatę.Odradzam pracy w tej firmie koszmar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 16. [email protected] napisał(a):

  TO WSZYSTKO PRAWDA O TEJ FIRMIE BYŁAM JEDEN DZIEŃ I WIEM JUŻ WSZYSTKO.!!!!!!!!!!!!ODRADZAM ODRAZU ZA MAŁO I MAŁO I WSZYSIKIE SOBOTY I NADGODZINY W TEJ FIRMIE TO NORMA a LUDZIE KTÓRZY TAM PRACUJA TO CHYBA COŚ Z NIMI JEST NIE TAK BO PO KONTACH GADAJĄ NARZEKAJĄ OBGADUJA A NIC DALEJ Z TYM NIE ROBIĄ.tO CHYBA JACYŚ PSYCHOLE TAM PRACUJĄ,DOBRZE ŻE SZYBKO SIĘ ZORIENTOWAŁAM JAKA JEST SYTUACJA! NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE

 17. ???????miało byc lepiej skargi do prezeski nic nie dają przebiegają bardzo miło i rokująco dar przekonywania to PANI Alicjia posiada !!!!!!!a ludzie co w to wierzą to mają pecha albo już zostali albo bo już sami odeszli Byłam na górze I NiE sama w sprawie tych nadgodzin! mowa piękna AAAAAprodukcja płaszczy do niczego skłucają l trzymają ludzi( stare parchy )na rękawach bo to sa liderki wyzywają ludzi i ciągle im nic nie pasuje .Chyba wiadomo o kogo chodzi!!!

 18. firma jest taka sobie ale ja osobiście cały czas pracuje na czarno bo mi się to opłaca. Nie tylko ja tak pracuję wiele osób tak pracuje.POZDRAWIAM WSZYSTKICH BEZ ROBOTNYCH!!!!!!!!!!!

 19. Już P Ala zapomniała jak gnębiła pracowników w poprzedniej firmie stała się już corką hitlerówny zezowatej małpyTa cała obsada kierownicza powinna być już dawno wymieniona bo to klika która manipuluje wszystkimi i kazdym dziwne że sanepid który bywał nie raz nie miał zastrzeżeń . Maja układy ludzie pracuja na czarno i sa ponizani i ogulny mobing szkoda pisać Niech zainteresuje się KTOŚ TĄ FIRMĄ WKOŃCU

 20. NIE OCH BABY !!!!!!!!!!!!! bo ktoś kto pracuj w tej szmaciarni 20 lat(a kiedyś było zupełnie inaczej) i jest mu dobrze to chory psychicznie,lub osoba która jest zawsze w pracy pod wpływem środków odurzających lub alkoholu!!! wyczuwalność alkoholu od danego ROBOLA (sorki za słowo)jest wyczuwalna na 50 metrów NO ALE TEGO NIKT NIE WYCZÓWA bo po co niech zapierd.. ja”.Uczciwi pracoholicy ida do zwolnienia NIESTETY KONIEC!!! Tak jest w tej szmaciarni!!!!!!!!!!!!!!!!!

 21. Zgadnij kto to jest ? .Bardzo brzydkie chamskie suche jak kościotrup,fałszywe i na robocie się nie zna tylko umie ludziom robić wodę z mózgu żeby wyjść na swoje i poczuwa się tak jak by agila była jej własną firmą(zwalnia i przyjmuje).Już wiesz o kogo chodzi?oczywiście p.kadrowa haha ale już na całe szczęście nie długo bo pasztetów w tej firmie jest już za dużo.P prezes pozwoli odejść p.E na emeryturkę ciekawe dlaczego tylko jej a może szpeci jej firmę i odstrasza ludzi ?chyba na to wygląda.papapapa

 22. tak ciekawe kto w poniedziałek poleci chamstwo kierownictwo i pani kadrowa wredna baba POTWÓR a nie kobieta brzydzę się jej cała kadra kierownicza to do szamba taka jest prawda ludzi gnoją zezowata plotkuje na dawnego szefa ale z nim było inaczej

 23. [email protected] napisał(a):

  TO JEST TRAGEDIA CO DZIEJE SIĘ W TEJ FIRMIE!!!!!!!!!!!!jeszcze trochę ludzie już siądą.W biurze pracy jest zapotrzebowanie na pracowników AAAAAAAA firma agila zwalnia ludzi którzy chcą pracować,to jest jakaś porażka.Wspaniała IRENKA A(pracuje na black) tylko czeka żeby kogoś udupić komentuje z hitlerówną że to słychać na hali pomimo hałasu maszyn.A stawki że nie dasz rady wyrobić akordu!!!!!!!!!!!! bo ORGANIZACJA PRACY JEST DO D.P..Y nie masz pracy do 10.00 to jest normalne a póżniej na chura do 21.00w pracy ciągniesz a i tak jesteś do niczego. Ludzie mndleli w pracy a nikogo to nie rusza LEPIEJ ZWOLNIĆ NIŻ trzymać osoby które nie dają rady tej presji wytrzymać a chcieli by pracować!!!!!!!!!Nie mozesz powiedzieć nić TYLKO ZAPIEPSZAĆ to będziesz pracować. (kapusie i pijaki) też mają fory!!!!!!!!!!!!bo im nie zależy i moga pracować na CZARNO!!!!!!!!!!!!!!POZDRAWIAM!

 24. w tej firmie nie da się pracować !!!!!!!!!!!!wszystko człowiek daje z siebie i nic z tego nie ma prezeska córka hitlerówny jeszcze gorsza od poprzednika.Ludzie w tej szmacianie mają dzieci które siedzą z nami po godz na kolekcji aby pani prezeska wyszła na swoje !!!!!!!!!!!!!!!!SKNERA niech szuka sobie ludzi. Ale to na takie umowy o prace co chce zaproponować ludziom to chyba na dłużej nikt się nie zdecydyje!!!!! SKNERUSKA P……………….

 25. hahaha to było do przewidzenia wszystko się wali AAAAA ludzi do tyrówy coraz mniej. No bo jak robi się ludziom wode z mózgu obiecuje złote góry itd itp to wkońcu nikt nie wytrzyma i się zwalnia bo i tak wkrótce będzie zwolniony. bo p. prezes nie ma nawet na węgiel a opłaty???????????????? CZARNO TO WIDZĘ I NA SZCZĘSCIE W RAZIE ( w) JUŻ NIE MUSZĘ SIĘ TYM MARTWIĆ.

 26. wszystko fajnie paczki na święta jak dla ubogich całkiem , no ale co się dziwić pracujemy jak w biedaszybach i taka nagroda za TO!!!! 30 stycznia do pracy śmiech na sali AAAAAAAAAAAmiało być wolne tyle dni.KOSZMAR CO TU SIĘ WYPRAWIA.pozdrawiam wszystkich którzy nie spadają jeszcze z krzesła przy maszynie bo moje już długo nie wytrzyma i będę szyła na stojąco HAHAHAHAHAHA

 27. Masakra!!!!!!!!!!!!!!!!!!! co tu wiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,ęcej pisać. jak nie musisz pracować to lepiej siedz w domku z rodziną Bo ta firma Cię zgnoi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

 28. poszła bo nikt jej nie chciał BEZ POŻEGNANIA hahah ireno GRUPOWą) o niebo lepiej się pracuje bez wałszywego nadzoru SUKNIE LECĄ JAk TA LALA.Tylko brakuje osób które miały dar i cierpliwośc do tych sukienek !i innych operacji manualnych!!!!!!!!!!!!!!!!!POZDRAWIAM.

 29. [email protected]_pl napisał(a):

  No wszystko jest fajnie ,no ale ta z kadr mogła by włączyć obroty {śpiąca Jaga} bo ludzie chcą się rozliczyć z urzędem. Na co czeka na oklaski ?????????????????

 30. Ciekawe ile jeszcze osób poleci z tej okropnej wykańczalni ???????????????????brak szacunku a poza tym szkoda pisania bo co niektórzy nie zasługują an jakąkolwiek uwagę.Pozdrawiam tych co jeszcze mają siłę zapieprzać. GŁOWA DO GÓRY MARATON SIĘ ZACZYNA KOCHANI.Wakacje za darmo w pięknej i słonecznej AGILI.pa

 31. Teraz to już jest W TEJ FIRMIE TAK JAK POWINNO BYĆ KOCHAMY PANIĄ PREZES W KOŃCU NIE WAŻNE JAK ALE WAŻNE JEST ŻEBY SPONIEWIERAŁO.WIĘCEJ ROBOTY CHCEMY BO NAM SIĘ NUDZI JEDNI SIĘ DALEJ OBIJAJĄ A INNI ZARABIAJĄ MY CHCEMY WSZYSCY ZARABIAĆ BO IDZIEMY WSZYSCY NA CHOROBOWE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 32. pani prezes trzymasz ludzi do 20 w robocie i jeszcze masz śmiałość dzwonić po ludziach zeby wrócili do pracy ci którzy zostali wywaleni na BRUK oj nie ładnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 33. hahaha tak jest od początku i tak nie będzie lepiej !. AAAAA!!!!!!!!!!!!!! ZA kogo?odrobimy długi !!!!ale nie wiem kiedy,i będzie może ok WALCIE DALEJ JAK MACIE SIŁY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 34. Masakra,po co wypisujecie te wpisy??? Prace zawsze można zmienić,TYLKO NIE TRZEBA SIĘ BAĆ !!! Życzę odwagi dziewczyny by zmienić swoją pracę i życie !!

Dodaj opinie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *