Dariusz Porzuckowiak MAXI HURT

Dodaj ocenę firmy!
1/102/103/104/105/106/107/108/109/1010/10 (2 głosów, średnia: 9,50 z 10)
Loading...Loading...

 
 

DARIUSZ PORZUCKOWIAK MAXI HURT: opinie, referencje, opis działalności

Dane podstawowe
Imię Dariusz
Nazwisko Porzuckowiak
Numer NIP 6211714969
Numer REGON 301407800
Firma przedsiębiorcy

DARIUSZ PORZUCKOWIAK MAXI HURT

Dane adresowe
Adres głównego miejsca wykonywania działalności CHARTOWO 29 lok. 1304, 61-245 Poznań, powiat Poznań, woj. WIELKOPOLSKIE
Adres e-mail
Adres strony WWW
Dane dodaktowe
Przeważająca działalność gospodarcza (kod PKD): 
Podklasa ta obejmuje sprzedaż detaliczną:
- sprzętu radiowo-telewizyjnego,
- sprzętu audiowizualnego,
- odtwarzaczy i nagrywarek cd i dvd itp.
Wykonywana działalność gospodarcza (kody PKD): 
47.43.Z, 47.19.Z, 47.51.Z, 47.52.Z, 47.53.Z, 47.59.Z, 47.61.Z, 47.62.Z, 47.63.Z, 47.64.Z, 47.65.Z, 47.71.Z, 47.72.Z, 47.73.Z, 47.74.Z, 47.75.Z, 47.76.Z, 47.77.Z, 47.78.Z, 47.79.Z, 47.81.Z, 47.82.Z, 47.89.Z, 47.91.Z, 47.99.Z
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej 2010-05-10
Data zawieszenia wykonywania indywidualnej działalności
Przewidywany okres zawieszenia do dnia
Data wznowienia wykonywania indywidualnej działalności
Data zaprzestania wykonywania działalności gospodarczej
Data wykreślenia wpisu z rejestru
Status indywidualnej działalności gospodarczej Aktywny
Przedsiębiorca posiada obywatelstwa państw Polska

Opinie o firmie

 • j 11 sierpnia 2013, 20:16

  to jest oszust oszukał mnie, pieniądze wysłałe nigdy nic nie dostałem

  Odpowiedz
 • sebastian 14 sierpnia 2013, 02:01

  Ta firma ma ceny z kosmosu! wszystko ma droższe o oko 50 zł niż na allegro!
  np pisak na rysy na allegro 2,5 PLN u niego 59 pln
  jonizator powietrza do samochodu na allegro 11zł u niego 79 zł
  tester lakieru na allegro 20 zł u niego 99zł w PROMOCJI tak ma ze wszystkim!

  Odpowiedz
 • wojtek 15 sierpnia 2013, 13:14

  a tak czy tak nic nie dostaniesz, to jest znany oszust od kilku lat szukający naiwniaków

  Odpowiedz
 • Elzbieta 9 września 2013, 13:02

  OSZUST! pieniadze wplacone natychmiast, ale towaru od lutego sie nie doczekalam

  Odpowiedz
 • Bartosz 18 września 2013, 16:28

  Oszust przez duże O. Należy się zebrać i złożyć pozew zbiorowy. Szansa wygrania 100%. Na razie zalecam pisać zawiadomienie o przestępstwie do Prokuratury Rejonowej w Poznaniu.

  Odpowiedz
 • Maxi 23 września 2013, 11:43

  Witam

  Panie „j” prosimy uzasadnić na jakiej podstawie napisał Pan iż został przez nas oszukany ?
  Każdy może twierdząco pisać rzeczy które nie miały miejsca a wszystko jest zawsze do wyjaśnienia być może również leży wina Po Pana stronie.
  Panie „Wojtku” pierwszy raz dowiadujemy się iż jesteśmy oszustami, chyba nas Pan myli z inną Firmą tak więc prosimy wybaczyć ale Pana oskarżenia nie są na miejscu jak i również nie ma do tego uzasadnienia.
  Pani Elżbieto prosimy o więcej informacji gdyż tego typu oskarżenia nie mają logicznego wytłumaczenia jak i również pokrycia, prosimy w celu wyjaśnienia o kontakt z nami sprawdzimy czy rzeczywiście u nas kupiła Pani produkt i doszło do realizacji zamówienia, jeśli rzeczywiście u nas było zamówienie być może przesyłka się wróciła lub zginęła tak więc w tym celu prosimy o kontakt aby sprawdzić Pani zamówienie po danych wysyłkowych.
  Panie Bartoszu Pana oskarżenia mają w ogóle jakieś uzasadnienia ? oczywiście ma Pan do tego prawo lecz ma Pan również w naszym przypadku 100 % przegraną gdyż dopełniamy wszystkich obowiązków zgodnie z prawem, Tak więc dziękujemy konkurencji. Sprzedaliśmy już kilkaset tysięcy produktów przez kilka lat i mamy kilkadziesiąt tysięcy stałych klientów tak więc nadal twierdzi Pan że oszukujemy przez tyle lat, prosimy najpierw przemyśleć wypowiedzi gdyż to może działać w odwrotną stronę i to Pan może być oskarżony przez nas za pomówienia o obrazę i oczywiście jak Pan twierdzi wygrana będzie w 100 % ale z naszej strony.

  Pozdrawiamy serdecznie
  Maxi Hurt

  Odpowiedz
 • Katarzyna 28 października 2013, 22:42

  No niestety ja też nie napisze nic dobrego o tej firmie… Nadesłany, opłacony z góry produkt okazał się nie działać… Oczywiście mogę go odesłać, ale wtedy po raz drugi płacę za przesyłkę… Trochę tego nie rozumiem- dlaczego skoro wina leży po stronie Maxi Hurt – przysłali wadliwy produkt, to ja ponoszę koszty jego zwrotu.. Jednym słowem, ja dwukrotnie płacę za przesyłkę+za produkt, doznaję rozczarowania, bo nie działa, a oni może zwrócą mi pieniądze tylko za produkt… Przedstawicielstwo tej firmy nie wie co to klasa i prawidłowe podejście do klienta.

  Odpowiedz
 • Eugeniusz 29 października 2013, 15:16

  Przestrzegam przed nawiązywaniem jakichkolwiek relacji biznesowych z firmą Maxi Hurt. Firma jest nierzetelna w szerokim tego słowa znaczeniu. Po pierwsze opis i parametry produktu oraz ocena na podstawie zdjęcia mają niewiele wspólnego z dostarczanym towarem. Zwrot otrzymanego bubla powoduje niekończące się uniki w otrzymaniu wyłudzonej należności za towar nie odpowiadający opisowi i podlegający zwrotowi. Takie działanie w warunkach uczciwej konkurencji zmiotłoby firmę z rynku. My ciągle wierzymy w uczciwość sprzedawców. Mam nadzieję, że mój apel przerzedzi szeregi naiwnych.
  Żeby uniknąć tłumaczeń wyjaśniam, że opis dotyczy zakupu organizerów na buty. Po zapłaceniu należności towar otrzymałem, niezwłocznie zwróciłem i czekam na zwrot pieniędzy. Posiadam dowód wpłaty i zwrot za potwierdzeniem odbioru a mimo to firma lekceważy obowiązujące przepisy ochrony konsumenckiej gwarantującej zwrot wzajemnych świadczeń. Arogancja firmy i lekceważenie klientów gwarantuje właściwe pozycjonowanie firmy na konkurencyjnym rynku. Oby nie trwało długo. Oszczędzi wielu rozczarowań.

  Odpowiedz
 • Jolanta 2 listopada 2013, 21:54

  Również przestrzegam przed tą” firmą”chyba,że jest to firma sprzedająca zabawki ale wcześniej się nie określiła…
  zakupiony produkt nie działa,no i właśnie dlaczego mam ponosić dodatkowe koszty odsyłając go jeżeli nawet nie wiem czy zostanie wymieniony na dobry…poniosę tylko dodatkowe koszty a firma i tak ma to gdzieś, bo pozbyła się bubla u naiwniaków..

  Odpowiedz
 • Jan 11 grudnia 2013, 10:48

  Ja też przestrzegam przed oszukańczym opisem towarów; przysyłają buble przez duże B! Mogę odesłać i co? Opłacić dwukrotnie przesyłkę a zwrotu pieniędzy nigdy się nie doczekać!
  Panie Porzuckowiak Dariuszu, jeśli masz trochę honoru, to zwróć pieniądze, a ja Twojego bubla wyrzucę do kosza z elektrozłomem, byś znowu nie wcisnął ciemnoty komu innemu.
  ZAKUPIŁEM NAGRZEWNICĘ SAMOCHODOWĄ z opisem: szybkie nagrzewanie, błyskawiczne odszranianie szyb samochodowych, szybkie nagrzewanie auta itd….. RZECZYWISTOŚĆ: PO PIĘCIU MINUTACH BURCZENIA LEDWO WYCZUWALNY PODMUCH CIEPŁEGO POWIETRZA, NATOMIAST PRZEWÓD ZASILAJĄCY TAK GORĄCY ŻE PRAWIE SIĘ ROZTAPIAŁ. TOTALNE ZAGROŻENIE POŻAROWE, NATOMIAST SKUTECZNOŚĆ ZEROWA.
  JAK MOŻNA TAK OSZUKIWAĆ. ŻADNEJ TABLICZKI ZNAMIONOWEJ, ŻADNEGO ZNAKU BEZPIECZEŃSTWA! NIE MAM OCHOTY BY MÓJ SAMOCHÓD SPŁONĄŁ PRZEZ TAKIEGO OSZUSTA!!!!!!!!!!!!!!!!
  Przecież tak niebezpiecznego produktu nikt nie dopuściłby do obrotu. Kabel zasilający jest za cienki by móc przewodzić prąd o natężeniu 12,5A.

  Odpowiedz
 • Irek 16 grudnia 2013, 20:56

  Ja otrzymałem dziś 16.12.20013 zamówiony towar ( ładowarka adapter ) lecz chcę go zwrócić, gdyż nie posiada dla mnie ważnej końcówki mini usb. Ciekaw jestem ile będę czekał na zwrot gotówki. O ile otrzymam ją bez problemu uznam że firma jest ok i będę mógł ją spokojnie polecać swoim znajomym.

  Odpowiedz
 • Irek 16 grudnia 2013, 21:00

  Szanowny Panie Dariuszu
  A może nadeśle mi Pan do tej ładowarki-adaptera mini usb a ja będę reklamował Pana na wszystkich odpustach i w całej Warszawie
  Pozdrawiam

  Odpowiedz
 • Włodzimierz 25 grudnia 2013, 16:56

  Panie Dariuszu Porzuckowiak!
  Jak Pan mógł wysłać do mnie 16 grudnia 2013r. nagrzewnicę samochodową, skoro Jan 11 grudnia br. napisał do Pana opinie o niej. Swiadczy to o tym, że Pan nie czyta, co klienci piszą do Pana, bo telefonu Pan nie podaje, albo świadomie oszukuje swoich klientów. Nagrzewnica rzeczywiście nadaje się na elektrozłom, bo zagraża bezpieczeństwu i nie odpowiada opisowi produktu jaki Pan zamieszcza. Zadaję pytanie: co mam teraz z tym zrobić?

  Odpowiedz
 • Maciej 21 stycznia 2014, 11:31

  Odradzam zakupy w firmie Maxi Hurt. Opłacony towar nigdy do mnie nie dotarł a całą winę zwalono na Pocztę Polską. Na moją reklamację i prośbę o dostarczenie zakupionego towaru pojawiły się groźby o sprawach sądowych, itd. Temat odpuściłem bo towar kosztował 30 zł i szkoda moich nerwów na dalsze dyskusje i przerzucanie winy. Mam tylko nadzieję, że moja przestroga odstraszy od zakupów w tak słabej firmie.

  Odpowiedz
 • Paulina 24 stycznia 2014, 10:14

  Mogę się podpisać pod tym, co napisał Pan Maciej. Odradzam zakupy w firmie Maxi Hurt. Opłacony towar nigdy do mnie nie dotarł a całą winę zwalono na Pocztę Polską. Nie chcą zwrócić pieniędzy. Dokładnie tak. Wszystkich przestrzegam przed oszustem Maxi Hurt.

  Odpowiedz
 • jolanta 17 marca 2014, 16:51

  Witam….jak kazdy tu ,równierz nie napisze nic dobrego….otrzymałam co prawda towar….brudny,porysowany i walnełam go do półki bo miał byc to prezent…”podkładka chłodzaca pod laptopa z diodami Led”ale wstydze sie go podarowac .Owszem …jest to kawałek plastiku ale nie pod laptopa tylko Netboka najmniejszego chyba jaki moze byc…Rozczarowałam sie bardzo i napewno juz nigdy nic nie zakupie przez neta….Gosciu który prowadzi tak interesy nie jest wporzadku ,nie dba o klienta wogóle tylko liczy sie dla niego kassssssaaaa….ja juz rezygnuje z tego typu zakupów….a ludzie zanim cos kupią niech sprawdzą opinie o danym sprzedawcy..ja tego nie zrobilam i teraz załuje,bo nie mam kasy a pudełeczko z kawałkiem plastiku cisnełam głęboko w półke.

  Odpowiedz
 • Jacek 28 marca 2014, 14:58

  Ja też zapłaciłem za ten ich pseudoprodukt!Szkoda że dałem sie nabrac.Mogliby mnie chociaz zwrócić forsę za przesyłke pocztową.

  Odpowiedz
 • Monika 4 sierpnia 2014, 14:18

  Zamówiona mp3 w kolorze zielonym, dotarła do mnie w kolorze niebieskim.
  Porysowana i poobijana i wygląda jak najgorsze chińskie plastikowe barachło (w przeciwieństwie do pięknego urządzenia ze zdjęcia)..
  Kontakt z firmą wyłącznie przez gg (kto tego jeszcze dziś używa ?! ) i drogą mailową. Ale nie dajcie się zwieźć! Odp na maila otrzymałam dopiero po 2 dniach roboczych.
  NIGDY WIĘCEJ ZAKUPÓW U TYCH OSZUSTÓW

  Odpowiedz
 • Elka 4 sierpnia 2014, 17:20

  Witam.Za póżno przeczytałam opinię o Panu.A szkoda.W przyszłym tygodniu odwiedzę Pana w Poznaniu/dobry zbieg okoliczności/ i poproszę o wymianę aparatu do czyszczenia ucha.Dziś dostałam ładnie zapakowany bubel.Nie działa.A więc do zobaczenia.

  Odpowiedz
 • marta 16 lutego 2015, 11:53

  Jeżeli Pani przeczyta moją wiad to proszę o kontakt – jestem ciekawa jak wyglądała ta wizyta i czego udało się Pani dowiedzieć o tej firmie. Czy ona wgl istnieje ?! Czy coś zyskać ? wymianę towaru? informacje ? Czekam na odpowiedź, bo również zostałam oszukana. Pozdrawiam, Marta

  Odpowiedz
 • Monika 20 sierpnia 2014, 19:21

  Czytając opinie to u mnie nie było tak najgorzej bo produkt dostałam. Zamówiłam na początku lipca frezarkę do stóp a dostałam 20 sierpnia!!! Po 1,5 miesiąca!!!!!!!!!!! Brak mi słów nigdy już nic z tej firmy nie zamówię!!!!!!!!!!!!!!

  Odpowiedz
 • Beata 2 września 2014, 10:52

  Odkurzacz samochodowy to jeden wielki bubel. Cena 100 zł, a taki sam na allegro za 25 zł…. Do tego wysłany bez żadnego kartonu – jedynie w kopercie! Wygląda bardzo tandetnie, do tego kabel mocno się nagrzewa zaledwie w kilka sekund! Żałuję tego zakupu, ale płacić po raz kolejny za przesyłkę nie mam zamiaru, ODRADZAM !!!

  Odpowiedz
 • Danka 14 listopada 2014, 17:54

  Też dałam się nabrać!!! Kupując towar przez Groupon, pomyślałam, że to uczciwy sprzedawca. I co, nadesłany produkt to zepsuty bubel, nadający się do wyrzucenia. Nie składam reklamacji, bo tylko straciłabym więcej na tym odsyłając i płacąc za przesyłkę, a jak czytam w samych negatywnych opiniach, nie mam gwarancji na otrzymanie zwrotu należności za zakupiony niedziałający bubel. Nie chcę umożliwiać dalszej sprzedaży tego samego bubla znowu jakiemuś łatwowiernemu nabywcy. Straciłam 30 zł. ale już nic więcej nie stracę, a przgodą z zakupem z tej firmy dzielić będę się ze znajomymi, aby ich ostrzec przed nieuczciwością takich sprzedawców.

  Odpowiedz
 • Zenek 18 grudnia 2014, 23:38

  Teraz zabrali sie za sprzedaż oprogramowania na Gruponie. Sprzedaja po kilka razy te same licencje wyłudzając pieniądze. OSZUSCI.

  Odpowiedz
 • Gosia 6 stycznia 2015, 19:24

  Nie kupujcie nic od tego człowieka! Kupiłam na Grouponie program antywirusowy. Dostałam błędny kod i programu nie mogłam użyć poza okresem próbnym. Pisanie maili o wyjaśnienie nic nie dało. Musiałam kupić drugi program gdzie indziej oczywiście już z pewnego źródła ale sporo drożej. W ogóle jakim prawem ta „firma” jeszcze działa???

  Odpowiedz
 • Arkadiusz 12 stycznia 2015, 13:22

  Potwierdzam większość powyższych opinii, brak jakiegokolwiek kontaktu, towar nie dostarczony, jednym słowem oszust.

  Odpowiedz
 • DAREK 15 lutego 2015, 19:11

  Oszust , kupiłem przez grupon rejestrator jazdy . Na baterii nie działa , tylko podłączony do zasilania , a na nagraniach prawie nic nie widać . Szkoda mi czasu na reklamacje . Potwierdzam że sprzedaje szajs , nie kupujcie od niego !!!

  Odpowiedz
 • Marta 16 lutego 2015, 11:43

  :(
  Również żałuję że dopiero teraz – już PO zakupie – przyszło mi do głowy przeczytanie opinii o tej firmie :(
  Zakupy z Grupera – zapłata NATYCHMIAST po zakupie – nawet napisali potwierdzenie, że otrzymali pieniądze i wysyłają przesyłkę – NIC do dzisiaj ( 16.02 ) nie dotarło no i – rzecz jasna – nie odpisują na maile – a telefonu nie ma żeby móc zadzwonić…
  Może drodzy państwo zainteresujemy policję ową firmą ? !

  Odpowiedz
 • Andrzej 9 marca 2015, 23:20

  Pieniądze wysłane 18.11.2014 – towaru nie ma. Przy zakupach zalecam dużą ostrożność. Nauczyłem się jednego: czytać opinie przed zawarciem transakcji.

  Odpowiedz
 • ela 12 marca 2015, 14:55

  zamówiłam sportowe słuchawki MP3 z radiem. Dostałam chiński bubel juz na wstępie rozklejający się bez żadnej faktury oraz instrukcji. Nie kupujcie nic w tej firmie!!!!

  Odpowiedz

Dodaj opinie o firmie