Kralka INVESTMENT GROUP Marek Kralka


 

KRALKA INVESTMENT GROUP MAREK KRALKA: opinie, referencje, opis działalności

Dane podstawowe
Imię Marek
Nazwisko Kralka
Numer NIP 6782634235
Numer REGON 120529041
Firma przedsiębiorcy

KRALKA INVESTMENT GROUP MAREK KRALKA

Dane adresowe
Adres głównego miejsca wykonywania działalności ul. Piotrkowska 276 lok. 14, 90-361 Łódź, powiat Łódź, woj. ŁÓDZKIE
Adres e-mail
Adres strony WWW
Dane dodaktowe
Przeważająca działalność gospodarcza (kod PKD): 
Podklasa ta obejmuje działalność agencji obrotu nieruchomościami w zakresie:
- pośrednictwa w kupnie, sprzedaży i dzierżawie nieruchomości,
- doradztwa i szacowania wartości nieruchomości związanych z jej kupnem, sprzedażą lub dzierżawą.

podklasa ta nie obejmuje:
- działalności prawniczej, sklasyfikowanej w 6910z.

Wykonywana działalność gospodarcza (kody PKD): 
68.31.Z, 41.10.Z, 43.21.Z, 43.22.Z, 43.29.Z, 43.31.Z, 43.32.Z, 43.33.Z, 43.34.Z, 43.39.Z, 43.99.Z, 63.99.Z, 68.10.Z, 68.20.Z, 68.32.Z, 74.90.Z, 77.40.Z, 81.10.Z, 81.29.Z, 82.99.Z
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej 2007-08-01
Data zawieszenia wykonywania indywidualnej działalności
Przewidywany okres zawieszenia do dnia
Data wznowienia wykonywania indywidualnej działalności
Data zaprzestania wykonywania działalności gospodarczej
Data wykreślenia wpisu z rejestru
Status indywidualnej działalności gospodarczej Aktywny
Przedsiębiorca posiada obywatelstwa państw Polska
Oceń firmę!
-5

Opinie o firmie

 • Sandra 5 grudnia 2013, 16:04

  Ludzie zdecydowanie niepoważni. Klientów przyjmują w biurze, które śmierdzi jak stara popielniczka i odpalając jednego papierosa od drugiego. Kontakt utrudniony, ciężko się dodzwonić, umówić. Na pytania udzielają odpowiedzi nigdy do końca, o nieuregulowanych sprawach mieszkań nie wspominając…

  Odpowiedz
 • Katarzyna 26 grudnia 2013, 16:58

  Odradzam korzystanie z usług tej firmy. Wzięli ode mnie zadatek za lokal na Piwnej 12 i teraz okazuje się że czas zawarcia umowy sprzedaży okraślony w umowie przedwstepnej minął i nie ma ani kasy, ani mieszkania. Telefony milczą Pan Kralka się nie odzywa. Pisma wysyłane drogą pocztową i mailową są odbierane (bo mam powierdzenie) i pozostają bez odpowiedzi. Czuję się okradziona i przestrzegam przed tą firmą. Straciłam ponad 7 tys. złotych i zakładam sprawę w sądzie. Nie wiem kiedy i czy w ogóle odzyskam pieniądze.

  Odpowiedz
  • Marcin 18 marca 2014, 10:40

   Proszę o kontakt. Też kupiłem mieszkanie na Piwnej.

   Odpowiedz
   • Magdalena 30 kwietnia 2014, 09:25

    Ja też zakładam sprawę w sądzie. Zaliczki mimo oszustwa nie odzyskaliśmy. Ciekawa jestem czy uda się pieniądze odzyskać…. Czy ktoś już spotkał się z nimi na drodze sądowej?

    Odpowiedz
 • ktoś 27 stycznia 2014, 11:36

  Pani Katarzyno jeśli okres umowy przedwstępnej minął to czego sie pani spodziewała ? Skoro pani nie wpłaciła reszty kasy to zaliczka przepadła i to normalne. A co do kontaktu z firmą to się zgadzam w 100% . Firma kontaktuje się z klientem tylko wtedy kiedy ma w tym interes. W innych przypadkach telefony milczą a pracownicy nie dotrzymują słowa. Mają się za poważną firmę a tak naprawdę mają mnóstwo długów

  Odpowiedz
  • Katarzyna 3 lipca 2014, 10:03

   Panie ktoś, komentarz pozbawiony sensu. Jeżeli okres umowy przedwstępnej mija i jedna ze stron się nie stawia u notariusza to wina leży po stronie nieobecnej. Po drugie nie jest to zaliczka a zadatek – to jest duża różnica.
   Wówczas nie jest żadną normą że kasa przepada, tylko strona z powodu której nie doszło do podpisania umowy zwraca zadatek w podwójnej wysokości.

   Odpowiedz
 • pogo23 13 lutego 2014, 22:52

  Jesteśmy w jeszcze gorszej sytuacji.Niestety my zakupiliśmy już mieszkanie (czyli kota w worku ) z zapewnieniem zakończenia wszelkich prac remontowych do jesieni 2012 roku ) wyremontowaliśmy i czekaliśmy cierpliwie na spełnienie obietnic zawartych w umowach przedwstępnych, aktach notarialnych i zapewnieniach słownych.Tymczasem od dwóch sezonów jesteśmy bez ogrzewania, ciepłej wody, z cieknącym dachem, nie wspominając już o remoncie klatki czy podwórka.Nasza cierpliwość się skończyła.Sprawa z pewnością trafi we właściwe ręce…

  Odpowiedz
 • gość z kamienicy 14 lutego 2014, 22:05

  Ja niestety zakupiłam mieszkanie.Podczas oglądania mieszkań p.Kralka rozpływał się jak to będzie ładnie, same achy i ochy.Oczywiście okazało się to kłamstwem. Teraz czekamy z lokatorami żeby w ogóle coś się zaczęło dziać bo dotychczas na wszelkie pytania jest jedna odpowiedź ” za tydzień góra dwa będziemy robić” i tak jest od półtora roku. Zapewne ta sprawa zakończy się w sądzie.

  Odpowiedz
  • zniesmaczony 17 lutego 2014, 15:12

   niestety nie jesteście Państwo jedynymi osobami… obserwuję działania firmy od dłuższego czasu i wynika z tego, że ze szczerością, prawdomównością i profesjonalizmem ci panowie nie mają wiele wspólnego. Przeprowadzane w kamienicach remonty są tandetne, tak samo, jak jałowe „gadki” pana Kralki. Nie można odzyskać zadatków, słowa nie pokrywają się ze stanem faktycznym. NIE POLECAM I NIE PROPONUJĘ WSPÓŁPRACY z tymi panami.

   Odpowiedz
 • zyz 21 lutego 2014, 00:13

  żadnej pozytywnej opinii. Do sądu z nimi i tyle.

  Odpowiedz
 • Marcin 18 marca 2014, 10:55

  Witam,

  Wszystkie osoby które kupiły mieszkanie od Kralka proszę o kontakt na marcin34lodz@gmail.com oraz o wymianę kontaktów na http://www.kralka.pun.pl.

  Odpowiedz
  • Magdalena 30 kwietnia 2014, 09:27

   Skontaktowałam się z Panem i niestety cisza…..

   Odpowiedz
 • Robert 24 marca 2014, 13:40

  Witajcie < Też chciałem za kupić od tej ,,FIRMY" mieszkanie ale po tych opiniach, nie wiem czy w to można się pakować. Aż takie problemy stwarzają _) DORADŹCIE !!!

  Odpowiedz
  • miśka 24 marca 2014, 22:50

   Tu nie ma co radzić.Trzymaj się z daleka od Pana Kralki,jak chcesz uniknąć kłopotów.

   Odpowiedz
 • miśka 24 marca 2014, 22:20

  Jetem jedną z Was.Zanim podpisałam umowę przedwstępną szukałam informacji w sieci czy wszystko jest ok.To była wiosna ubiegłego roku.Żadnych niepochlebnych opinii na tamten czas nie znalazłam.Zaufałam obietnicom,i pośrednikowi który mnie zaprowadził do Pan Kralki.Mijał czas i okazało się że nie możemy podpisać umowy kupna, bo w międzyczasie na lokalu który miałam nabyć i na kilku innych rękę położył komornik.I zaczęły się schody.W moim przypadku dwa miesiące walki i odzyskałam swój zadatek.Co prawda nie w podwójnej wysokości jak było w umowie,w przypadku niewywiązania się z umowy przez Pana Kralkę,ale swoje pieniądze odzyskałam.Wielki wkład w to miał pośrednik nieruchomości,który mnie skontaktował z Panem Kralką.Kosztowało mnie to mnóstwo nerw i czasu.Serdecznie współczuje wszystkim którzy umoczyli swoje pieniądze.Mnie udało się kupić mieszkanie i otrząsnąć się po tym złym doświadczeniu,ale czasami wracam pamięcią,stąd moja obecność tu.

  Odpowiedz
 • Magdalena 30 kwietnia 2014, 09:28

  Bardzo proszę o kontakt osoby, które spotkały się już z Panem Kralką i jego”partnerami” na drodze sądowej.

  Odpowiedz
  • ... 30 kwietnia 2014, 13:06

   Witam, w której kamienicy zakupiła Pani mieszkanie??

   Odpowiedz
 • Magdalena 30 kwietnia 2014, 09:33

  Odpowiedz
  • Katarzyna 3 lipca 2014, 09:39

   Kamienica na Piwnej 12. Wniosek do sądu o zwrot podwójnego zadatku skierowałam w styczniu, a termin sprawy jest wyznaczony na 18.08.2014 – długo trzeba czekać na sprawiedliwość.
   Proszę o kontakt osoby które już miały okazję lub mają w planach spotkanie Kralki na drodze sądowej.
   Katarzyna76c@gmail.com

   Odpowiedz
 • Marta P 16 lipca 2014, 11:59

  Witam, widzę tu bardzo negatywne emocje. Pozwoliłam sobie pojeździć po kamienicach i posprawdzać czy naprawdę wszystko jest nie tak. OTÓŻ !!!:
  1. Ul. Płocka 10, na wykończeniu
  2. ul. Widzewska zrobiona elewacja i problem ze starymi mieszkańcami opóźnia prace (pytałem się robotników)
  3. Ul. Pogonowskiego – naprawiony dach, części wspólne odnawiane
  Słyszałam od budowlańców o spisku INNYCH FIRM developerskich na Kralkę, NIE wierzcie bujaczom z internetu. Przejedźcie się na kamienice i zobaczycie :)
  Sama planuję kupić mieszkanie na Mielczarskiego, ale zobaczę jak wygląda sprawa z zadatkami. Nie zaszkodzi spróbować.

  Odpowiedz
  • kolejna oszukana 17 lipca 2014, 17:48

   Parta P. – czyli Kralka lub jego podwładny we własnej osobie?
   Spisek przeciwko biednemu pokrzywdzonemu coraz bardziej bogatemu (dzięki zagarnianiu zadatków) Panu Kralce, HAHA!!!
   Taki słabe teksty nie zamkną ust coraz większej ilości pokrzywdzonych przez tą zakłamana firmę, a ten wpis cuchnie Kralką na odległość.
   Jak juz P. Kralka odbierze telefon to zawsze bajerowac potrafi na temat tego jakie to jego inwestycje nie są udane, ale na forum ten numer nie przejdzie. Odsyłam do forum gazety
   http://forum.gazeta.pl/forum/w,726,149526926,,pokrzywdzeni_przez_KRALKA_investment.html?v=2
   tam są kolejni uszczęśliwienia przez Pana Kralkę.
   Tam tez może Pan, Panie Kralka napisać że to nieprawda, haha.

   Odpowiedz
  • gość z kamienicy 22 lipca 2014, 11:59

   Co za brednie!!!!! Płocka jest na wykończeniu od 3 lat!!!! Na Widzewskiej może i elewacja jest zrobiona ale w środku znając p.Kralkę jest katastrofa. Na Pogonowskiego dach tylko częściowo naprawiony, jak pada deszcz to wejście do budynku żeby nie zostać kompletnie zmoczonym jest niemożliwe ,woda leje się strumieniami z dachu ponieważ nie ma zrobionego systemu odprowadzania wody do rynien. Jaki remont części wspólnych?! Parę tygodni temu pojawiła się ekipa zaczęli robić elewację od strony podwórka ale zostawili to rozgrzebane bo im nie zapłacono za wykonaną dotychczas pracę i materiały. Zanim zacznie Pani wypisywać bzdury to proszę się lepiej przyjrzeć tym nieruchomościom. A może P.Kralka zapłacił Pani za pozytywną opinię?

   Odpowiedz
 • xxx 19 lipca 2014, 13:09

  Marta P. – 2. ul. Widzewska zrobiona elewacja i problem ze starymi mieszkańcami opóźnia prace (PYTAŁEM się robotników) nagła zmiana płci?? czy marna próba odzyskania dobrej opini w mieście Łodzi??

  Odpowiedz

Dodaj opinie o firmie